Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1550 üzenetére

    Én már baromira ismerem a pályák nagy részét így az esetek többségében tudom melyik fegyvert érdemes bekészíteni.
    Itt világosan látszott a videóban hogy te ezt a pályát biztosan nem.
    A legrosszabb dolog azt volt látni hogy a mastery token mellett mentél el... (1:30-nál a buffolt aréna irányával szembe meg kell fordulni) Pedig az egy baromi hasznos dolog.
    Plusz én a marauderre biztosan nem lőnék 2-3 méterről rakétát. Ott nálam a shoti ballista shoti kombó a nyerő.
    Legvégül én az angyalokat a távcsövessel fejezem le. Nálam bevált az a gyakorlat hogy eleve azzal a fegyverrel megyek be az arénába mert az rögtön tud hatástalanítani angyalt, revenantot, mancubust és arachnotront is. Plusz ha van rá lehetőség már távolról lekapom az elsődleges fegyverüket.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák