Új hozzászólás Aktív témák

  • JetiRulez

    őstag

    Ez a ZDaemon nevű online/LAN multiplayer kiegészítő (konkurens: Skulltag, bár ezt nem kedvelem annyira).
    A telepítés egyszerű, csak letöltöd a progit (ha vírust jelez a vírusírtó, nem kell megijedni, nincs benne semmi), bemásolod a mappájába az eredeti doom2.wad fájlt (rád bízom honnan szerzed be), majd indítod. Berakhatod még: heretic.wad, doom.wad, plutonia.wad, tnt.wad fájlokat is, ha szeretnél ezekkel is multiban nyomulni. A Settings vagy Options (fejből nem tudom) menüben add meg a Wads mappa helyét, majd frissíts és listázza is a szervereket. Ha olyan szerverre akarsz csatlakozni, ami kiegészítővel fut, egy OK-zás után automatikusan megkeresi a weben és letölti, majd lehet csatlakozni. Egyes szerverekben lehet ugrani is, azt is érdemes beállítani, meg más egyéb hülyeséget is.
    Ja és nézz be a magyar szerverekre, főleg hétvégente van ott élet (HWC klán szerverei, természetesen HWC néven). ;)
    Jó szórakozást!
    Singleplayerhez pedig a ZDoom kell, oda is csak a wad fájlokat kell bemásolni.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Új hozzászólás Aktív témák