Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz VANESSZA1 #6053 üzenetére

    Szerintem úgy értette a kolléga, hogy egyelőre CSAK ennyi baja van vele. De ez még változhat! :K

    Kezdek azon gondolkodni, hogy marad a Spark, vagy ha váltok, inkább sima AIR. A drónozás nekem a sokadik hobbim, és mivel mindig látótávolságon belül reptetek, lehet, hogy elég az is. Igazából csak a RAW, és a fejlettebb gimbal miatt váltanék.

    Hogy ON is legyek: most váltok vissza OSMO 3-ról OSMO 2-re. Hiába tűnik jobbnak az új, ha nem elég stabil a kezed (vagy nincs iphone-od) egyszerűen remegős lesz a felvétel. Lőttem vele élesben egy olyan rossz minőségű anyagot, hogy esküszöm, kézzel tartva jobb lett volna. Ma próbára teszem szifonnal, hátha azzal jobb. Ha igen, akkor megy az Apróra. Szerintem a MIMO nem komálja a telefonom beépített OIS-ét, ráadásul ha minden igaz, ezzel már korábbi generációknál is volt gond, illetve a Filmic Pro sem ismeri az új OSMO-t, így azon keresztül sem tudom kezelni a rendszert, ami szintén negatívum. Félévet vártam a javításra, sehol semmi.

    Az egész kommentem lányege csak az, hogy a DJI mintha kezdene kapkodva fejleszteni, legalábbis ha igaz ez az anyagfáradásos sztori. Lehet, érdemesebb a régebben piacon lévő termékeikből választani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák