Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaYDaN

    tag

    válasz .LnB #32 üzenetére

    Akkor jó. :)

    Igen láttam olyanom már nekem is volt párszor, de hogy kikkel nem emlékszem már rá. :)
    Attól, hogy engem szarrá szednek valamilyen karakterrel attól még nem biztos, hogy én is jó leszek vele. :D
    De tény hogy el lehet lesni jó dolgokat a profibb játékosoktól.
    Sparks Revive Gun-ja nagyon brutális tud lenni avatott kezekben ez tény. Arra majd rá kell mennem, mert nagyon hasznos tud lenni. Mintha egy sniper fegyver lenne, ha olyan ember használja aki tud vele bánni.
    A Redeye téma érdekes én még nem nagyon láttam vele játszani embereket, kivéve ha pont free rotation-ban van, jól játszani meg pláne nem láttam vele senkit még. :) Először azt hittem sokkal jobb lesz, ha már bent lesz ez a karakter, de valahogy nem az igazi nekem, amikor próbáltam. Mondjuk nem sokat ez is tény a csipás verziót még nem néztem mert nem volt olyan kártyám, az lehet frankóbb.
    Vassili szerintem hasznos tud lenni (főleg executionban) de ahhoz tényleg jól kell vele játszani az biztos.

    Én például Phantommal nem nagyon tudok azonosulni valahogy tök feleslegesnek érzem. Oké, hogy láthatatlan tud lenni, de azért mégis látod, ha ott van. Szóval nem olyan nagyon jön be összességébe. De ettől függetlenül nem baj hogy van ilyen is kell bele. :)

    ---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

Új hozzászólás Aktív témák