Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz MaYDaN #30 üzenetére

    Haragudni? Ugyan miért? Ha nem akarnám, hogy lássák akkor privát lenne a profilom. :)

    Akkor lehet láttad a Bushwhacker-es képemet is. Az volt az egyetlen értelmes meccsem vele némi túlzással.
    Egyébként én sokszor úgy csináltam, hogy azokat a karaktereket unlockoltam ki amivel valamelyik ellenfél nagyon jól játszott és megszívatott. Néhány magasabb szintű játékostól lehet ellesni sok trükköt. Eddig három eset volt amikor írtam is az ellenfélnek, hogy tiszteletet parancsolóan jó játékos. :)

    Egy Red Eye, ő konkrétan egy stopwatch meccsen 30ezer xp-t összeszedett ellenem egyszer. Nyertünk végül, de brutális, hogy mit leművelt. Úgy tudtam csak győzelemre vezetni a csapatom(Terminal map, természetesen Proxy-val voltam) ha messze elkerültem őt. Utána rögtön eldöntöttem, hogy az a Merc kell nekem.

    Egy Spark, aki folyamatosan lőtte a fejeseket a Reviev Gun-nal.

    És egy Sniper. Bár Vassili szerintem nem hasznos, ha a csapat egészét nézzük. És az a baj, hogy sokan azt hiszik tudnak vele játszani, pedig nem. Na az a srác Vassili-val nem is azért volt figyelemre méltó mert szétlőtt állandóan, osztotta a fejeseket. Hanem mert mikor a közelébe sikerült kerülnöm úgy, hogy nem vett észre. Beleeresztettem közelről egy shotgun lövést. Erre ő átváltott pisztolyra, és elkezdett úgy ugrálni a falon, hogy nem tudtam eltalálni. És lelőtt. Egy picit tátva maradt a szám. Vagy pont szerencséje volt, vagy így akarta. Nem tudom, de meglepődtem. Jó mondjuk nem ezért unlockoltam Vassili-t. :) Nem is nagyon játszom vele. Nincs a csapat hasznára.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák