Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sztbeni

    őstag

    válasz Hmura #70 üzenetére

    erről van szó.

    Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

  • kano

    nagyúr

    válasz Hmura #70 üzenetére

    Az egyiptomi példámat olvastad? Azon dobtam el az agyam, hogy hogyan éri meg az ottani Vodának kb. 700-750 Ft-ért adni egy simet (feltöltve 15 fonttal) amiről helyben 0,5-0.8 fontos percdíjjal beszélhetsz, nemzetközi sms valami kb. 1 font volt és még 1GB adatforgalom is volt rajta. Ha bármelyik (Telenor vagy T) telefonomról SMS-t küldök haza, 2 SMS többe kerül mint az egész befektetés. Ja és Egyiptomban a sivatag közepén szinte végig volt HSDPA lefedettség. :U
    Melyik osztrák kártyát használod itthon? Én is gondolkodtam, hogy venni kellene egyet, azt hiszem valamilyen EU-s díjcsomagot néztem.

    [ Szerkesztve ]

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

  • mycso

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Hmura #70 üzenetére

    Az előzőt már nem tudtam szerkeszteni...

    Ez amit itt írsz le, megint egy speciális, szélsőségesnek nevezhető eset...

    De, ha már annyira számolgatni akarsz....
    neked a 30 perc hazatelefonálás ennyibe volt kint: 9.9eur + 10eur = 19.9eur ~6070ft
    nekem mondjuk:
    normál esetben 116.6ft/perc *30 = 3498ft (engem a németországon belüli telefonálás pl. nem érint)
    Viszont ha van romaing szolgáltatásom akkor a percdíj ennek a fele is lehet, vagy kevesebb (49ft/perc).

    Itthon is függetlenítheted a telefonodat a szolgáltatódnál legálisan!

    Illetve picit eltértünk a topik eredeti témájától. :R

    mod:
    Amúgy azt is fenntartom továbbra is, hogy egy külföldi pár
    napos tartózkodásra is bőven megéri kinti feltöltőkártyát venni
    mind telefonlásra, mind netezésre a legtöbb országban, mert
    az az olcsóbb megoldás.

    Ezt a véleményt osztom én is, ezt elfogadom teljes mértékben.

    a német netes kereskedőcégeknél 15-50%-kal olcsóbban
    tudod megvenni a legtöbb telefont,

    Na ezt azért hagyjuk...ezzel még mindíg nem értek egyet, vannak szélsőséges esetek, de nem ez a többség, illetve nem biztos, hogy pl. a garanciális ügyintézés miatt érdemes lenne németből telefont rendelni.

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák