Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz joey04 #49769 üzenetére

    Hát voltam bent, de nem sikerült meggyőzni őket. Amikor végül kérdeztem, hogy ha nem is tud pontos időpontot mondani, legalább annyit mondjon, hogy várható-e valamikor, annyit mondott, hogy mi előbb fogjuk tudni mint ők, mert valami alvállalkozó feladata a hálózat kiépítése és ahogy haladnak, attól függ mikor lesz nálunk, de ahogy várható, már lesz is szórólap a postaládában... Hát nem lettem előrébb semmivel. Írtam egy másik email címre, hátha. Meg közben írtam a Telekomnak is normális hangnemben, de őszintén, hogy nyárig lesz-e változás, mert ha nem, akkor szeretném felmondani a vezetékes netet és a mobil előfizetést is, mert akkor számhordozással átmennék a telenorhoz és az ottani 2 netelőfizetésem kiváltaná az otthoni netet és még olcsóbban is jövök ki, aztán ha elkezd szolgáltatni a Digi, akkor velük szerződök. :D

    Várom a válaszokat most... Bár a mobilt szerintem mindenképpen viszem a telenorhoz, de ezt nem kell tudniuk. :))

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák