Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klown

    aktív tag

    válasz tupijani #46795 üzenetére

    Azt vajon lehet tudni, hogy Érdet mikor fogják befejezni? Pl. az Alsó utca páratlan oldalán vagy egy éve van DIGI, de a páratlanon semmi. (Kertesházas övezet) :U Még az a szerencse, hogy hiéna szintű kezdvezmény van azóta az utcára a T-nél, aki az egyetlen szolgáltató a páros oldalon.

    Egész nyáron egy kapavágás nem történt Érden, pedig hallottam, hogy lepaktáltak az önkormányzattal, hogy fúrhatnak-faraghatnak cserébe a térfigyelő rendszert ráköthetik majd a hálózatra. Tudtommal az Aktív-1-es lakótelepi rész is vígan "dönget" azóta is koax-on, pedig ott is be volt ígérve az optikásítás.

    A XVI. kerület meg egy vicc! :((( Addig vártam a DIGI-re, míg végre a T elérhetővé tette a gigabitet optikán, így a DIGI helyett a T átvette a "megváltó" szerepet net területén. (Azóta nem is nyomatják a Mo. leggyorsabb internetszolgáltatásos reklámjaikat a TV-ben... :DDD ) Szomorú, de hát ez van! A T kész megváltás a lassú Docsis-es nethez képest! (HWR) Stabil és végülis jól dönget (~800/210 körül szoktam mérni), ami összehasonlíthatatlan gyorsabb a 30/3-hoz képest!

    Érzésem szerint hamarabb lesz itt a XVI. kerületben UPC (várhatóan tavasztól), mint DIGI. Emiatt is kérdeztem, hogy a mobilhálózatukat nem akarják rendelkezésre bocsájtani otthoni szolgáltatások nyújtására, de nem igazán kaptam választ.

    Üdv: Klown

    [ Szerkesztve ]

    << Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

Új hozzászólás Aktív témák