Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz wwenigma #46763 üzenetére

    igazából kicsit elbeszéltünk egymás mellett... hogy értsd: nem, én nem megyek vissza a telekomhoz, legfeljebb behúzatom azt IS, backup vonalnak. most, hogy mindenki lement róla, szerintem hasít a hálózatuk, a 120-as csomag tévé nélkül meg 4300 Ft, a beállás a házba megvan, a benti kábelezés kész. hoznak egy routert, a fali csatlakozóim párban vannak, az egyikbe beállítom a telekomot, és amikor elmegy a digi, átdugom az AP-t és a gépet a másikba, és vígan netezek tovább.

    múltkor a leállás miatt éjjel 10-ig ültem az ügyfélnél, mert nem tudtam hazajönni itthonról befejezni a munkám, és fontos élesbe állás volt. nekem ez a szitu sokkal gázabb, mint hogy mekkora a sávszélesség.

    szóval ez az egész aggodalom részemről nem arról szól, hogy lassú lesz a net (stabil 100 felett kb tökmindegy), hanem arról, hogy ha ennyire vacak az érdi hálózat, jönnek majd a kimaradások, szakadozások, karbantartások és egyéb problémák, és a kiesések nekem "fájnak" a meló miatt. backupnak meg a telekom csomagja olcsóbb, mint a mobilnet. de feleslegesen nem köttetném be azért.

    egyébként bejelentettem, ahogy múltkor is. az ügyfélszolgálatos felvette a hibát, kérte, hogy a speedtest-es eredményeket is küldjem át a digi oldalának hiányában, és meg is kaptam a levelet, hogy megkezdték a probléma kivizsgálását.

    a fórumban pedig azért beszélgetünk róla, mert előbb vagy utóbb egyre több érdi fórumos digis téved ide, nem értve, mi a gond, és legalább tudni fogja, hogy nem nála van, hanem valami központi probléma.

    (#46766) Vakegérke: talán így jobban érthető ^^^^^^^^

    (#46767) Flashget: érden valami elk.rtak. pár héttel ezelőttig atomstabilan ment minden, nem volt még este sem jelentős belassulás, akkor délután 2-től este 8-ig nem volt internet, és amióta visszaállt, jönnek a problémák. amikor a legutóbbi hibát bejelentettem 2 hete, elmondta a szaki, hogy ennek nem szabadna belassulnia, mert nem olyan a hálózat, szólt az optikásoknak, szereltek az oszlopon, utána jó lett. de itt valami más van, valami el van konfigurálva, vagy túl kicsi a kimenő, vagy bármi más probléma, de ez egyszerűen hiba, és amíg nem jönnek rá, és nem oldják meg, addig ez ilyen is lesz.

    meg eleve, a digi saját szerverén mérünk ennyire rossz értékeket. ez el se megy a BIX-ig, simán a kimenő érdi vonal döglött.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák