Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz kali #28083 üzenetére

    őszintén ha még 1évig nem lesz mindenhol gigás switch nem teljesen elég egy 100-as WAN portos router?
    hiába veszek gigabitest továbbra is 94megabit lesz a max...
    nyugodtan nyomjad a hülyeséget hogy így úgy tartalék, fagyni fog wifit dobál és társai... leírom még 1x
    a "szar" 841ND V7.2 routeremen (gyári legutolsó FW)
    JÚLIUS ÓTA 24/7-ben megy 600 szálon a torrentezés, havi 12-13TB feltöltés, közben 2 okostelefonon toljuk elég sokat a netet illetve az asztali gépen is megy a böngészés meg a laptopon is és semmiféle lassulást vagy egyebet nem vélek felfedezni. egy átlag user fele ennyit nem használja a netet mint én.
    még 1x JÚLIUS ÓTA folyamatosan kapja megállás nélkül a router az áldást és b*sszuskulcs nem akar megdögleni belassulni fagyni akadni wifit eldobni pedig a te tanításod alapján már rég így kellene lennie...

    MIÉRT NEM ÍGY VAN?

    másik: 32MB RAM mire nem elég otthoni szinten?
    a wifit meg ajánlom figyelmedbe teszteld le, én egyik hajnalba ezt néztem végig és az jött ki hogy N-only módban (20MHz-en) 4-6megabittel kevesebb lett a sebesség mint amikor BGN mixed módban volt a wifi, pedig az eszköz amivel mértem N-es... mielőtt a tutit meg akarod mondani teszteld le te is! oké?

    a router procija meg ismét az általad sokat emlegetett téma már, ami egy 741ND V2-3-4-ben van Atheros SOC még a TP-Link mérése szerint is 94megabitig bőven elég, semmivel sem gyengébb mint az én 841ND V7.x routeremben lévő ami ismét leírom JÚLIUS ÓTA 24/7-ben kapja a torrentezést havi 12-13TB feltöltéssel wifidobálás, akadás fagyás nélkül...

    persze vegyen mindenki gigás routert az 50 és 100megás csomagjához pláne ha telefonja is van mert a büdös életbe nem lesz gigabites linkje és lehet a wifit napi fél órában használja okostelóról
    oda nagyon nagyon fontos az 5GHz meg a gigabit LAN
    inkább egy 4-6ezer forintos 741ND vagy 841ND bőven elég neki és ez gyakorlati tapasztalat mert ahova beállítottam a 741ND-t ott sem panaszkodnak hogy baj lenne és azok is torrenteznek a 100/50-es csomagon.

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák