Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz 4Grider #111850 üzenetére

    Ajj. Elhittem. Megértem.
    A hibát nem értem. Az meg h megszakad a net. Nem az én hibám. Az h elromlik egyszerre 3 (4) tv wifi alaktrésze. Kétlem. Meg azt is, h a router is CSAk úgy romlik el, h CSAK és kizárólag CSAK a tv-k felé nem ad net-et, de wifi elérése van? Ez is érdekes. Minden más. Telefonok, laptop, klíma, mosógép, minden működik továbbra is, wifi, net, minden. Csak a tvk nem kapnak net-et, de látják routert, csatlakozik wifi-hez, lecsatlakozok, wifi elfelejt, újra csatlakozás, akkor is azt írják, h nincs net elérés. Ugyanakkor belső hálózat, wifi, kivetítés pc-ről működik. Csak net elérés nincs rajtuk, csak ha resetelem digi routert! Ha csak a saját asus-t, akkor NEM javult meg! Érdekes!!!
    Elhittem. Bejelntettem 3-jára is. Most "tesztelem". Ha megint előjön, fogok venni egy routert. 14 nap elállásom van. Tesztelem. HA azzal jó lesz, megtartom. Ha nem, akkor visszaküldöm.
    Csak nem akartam egyből szaladni venni huszonezerért routert. Ennyi.
    Erre mertem kérdezni.
    S szépen megköszöntem mindenkinek a segítő hsz-t. Mire végén kaptam pár cinikus, degradáló, lenéző hsz-t. Azt is köszönöm.
    Ennyi. Lapozzunk.
    Pár hét után jelentkezek! Ha nem jön elő a hiba azért. Ha új routert vettem azért. Megírom, h sikerült e "javítania" diginek a hibát, vagy tényleg nálam volt e a hiba.
    Aztán majd jöhetnek elnézést kérni a cinikusok a beszólásért.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák