Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsüll

    tag

    Sziasztok!
    Két hete megemeltettem a net sebességemet a 200-as csomagra a DIGInél. Hozták is a ZTE ZXHN H298N routherüket. Azóta viszont szívok az otthoni médiahálózatommal. Serviion osztom meg a médiáimat a tv-mnek és mindig a csatlakozás felállása utáni 30-35. percben elvész a hálózat. A tv kiírja, hogy a hálózat le van csatlakoztatva. TV kikapcs, majd visszakapcs és újra él a hálózat. Mindeközben az internet kapcsolatát nem ejti el a tv, csak a média hálózatot. Már a gyári Allshare-t és a Média Playert is próbáltam és dettó. Van e valakinek hasonló problémája? Tudtok valami beállítási lehetőséget ebben a routherben, amit átállítva meg tudnám oldani? Szerelő már volt és ő a készülékemre fogja. Azonban Samu szervíz visszaküldte a készüléket, hogy jó. Bár ezt sejtettem, mert ha vissza teszem a saját lassabb routheremet, akkor nincs ez a gond :( TV: Samu ES6900 És tanácsoknak is örülnék, hogy mit mire állítva érdemes használni ezt a routhert a lehető legjobb otthoni hálózat elérése érdekében. Ja, még valami. USB is van rajta, azonban nem osztja meg a rádugott USB-s HDD-t. Erre megoldása valakinek? Bocsi, de nem igazán értek ezekhez :B

Új hozzászólás Aktív témák