Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kwisatzh

    senior tag

    válasz Alvin_ti4200 #10884 üzenetére

    1. A DIGI nem lesz rosszabb szvsz.

    2.Jól érted. Ha a tv-ben van dvb-c tuner akkor nem kell semmiféle box, mert nem kódolják a digitális adást. HA viszont HBO-t akarsz azt kódolják, és azt csak a saját boxukkal együtt adják, de az SD box "ingyen" van a HBO előfizetéshez.

    3. Nem kell "választani" semmit, mert nem is tudsz választani. Mindenképpen "benne lesz" a kanócban egyszerre mind az analóg, mind a digitális jel. 3100 Ft-ért az analógon 60 adó van, a digitálison kb 98, amiből kb 10 HD, a többi SD. Csatornakiosztás, csomagok, stb. lásd a honlapon.

    4. Igaz, a VI kerület, de nekem még nem volt gondom velük. + Ezér a pénzér "ingyen" van...

    [ Szerkesztve ]

    [moderálva]

  • MaciLaci1970

    aktív tag

    válasz Alvin_ti4200 #10884 üzenetére

    Szia!

    2 hónapja váltottam UPC-ről és nem bántam meg, a net és a TV szolgáltatás eddig szakadásmentes (kop-kop).
    A HD adás minősége nálam ugyan olyan jó és van Digi Sport is!!!
    Tudom most már az UPC is kezdi bevezetni az STB nélküli digitális műsornézés lehetőségét, de az én TV-m nem tudja még a CI+-t, de amennyiben alkalmas lenne és kérném tőlük a mediacard-ot akkor is kellene havi 1000,- bérleti dijat fizetni érte, míg itt ilyen költség nincs.
    Nem tudom szeretnél-e felvenni ill. szükséges-e a time shift funkció (hacsak nem tudja a TV-d), mert akkor azokra még kell áldoznod majd.
    Az internetes része is mindig hozza az ígért szintet, és ha nem, használsz routert, akkor még egy áramfogyasztót ki tudsz iktatni (legalábbis nálam a régi netnél is volt modem), mert UTP kábelt kötöttek be,
    De hogy ne legyen minden ilyen vonzó a telefon egy kalap szamócát ér nálak, eddig hetente romlott el a 10 hét alatt 7 hiba (bár most már 16 napja egyfolytában működik, ez új rekord). :C
    Pl. április 28. - május 02.-ig nem is működött, és mivel e-mailon lett bejelentve nem telefonon ilyenkor nem vonatkozik az elmondásuk szerint - bevallom nem olvastam utána az ÁSZF-ben - a 72 órás javítási kötelezettség, hanem akár 1 hónap is lehet, de ezzel együtt még mindig javaslom a váltást.

    Összegezve:
    - Árban sokkal jobb
    - Minőségben ugyan olyan jó
    - TV csatornák kezelése, sokkal jobb nincs felesleges STB.
    - Ügyfélkezelésben, na talán ott még van hova fejlődniük.

    Ja igen majd elfelejtettem ezek Csepeli tapasztalatok.

    Üdv: MaciLaci1970

  • sly54

    tag

    válasz Alvin_ti4200 #10884 üzenetére

    Nem tudom,hogy a UPC-nél milyen csomagod van/volt/de a HD-s csomag nagyságrendekkel jobb mint a digi.Ha sokat veszel fel akkor azért megfizethetetlen,hogy 2 műsort vehetsz fel egy időben úgy,hogy a harmadikat nézed.Persze ez drágább

Új hozzászólás Aktív témák