Új hozzászólás Aktív témák

  • bulldoser222

    csendes tag

    válasz h1mpi #34512 üzenetére

    Sziasztok!
    En is sokat szenvedtem a kozszolgalati adok behozasaval. Valamikor bejott, valamikor nem, fuggetlenul attol hogy be volt e irva a 121 vagy 135 ezres frekvencia. A minoseg sem volt tul jo mert kockas volt. Foci vb meccseket sem tudtam m4hd-n nezni csak sima m4-en annyira kockas volt a hd. Digit hivtam azt mondtak 5 rongyert kijonnek megnezni. Koszi de nem.
    Itt olvastam az otletet a jelerosseg csekkolassal. Megtettem es lattam, hogy a tobbi ado ami bejott ott 60% koruli volt, de a jeltisztasag 100%.
    Kozszolgalati ekkor mar nem jotz be, ott nem volt jel.
    Ezutan jutott eszembe hogy a koax kabel aljzat egyszer tv-bol kihuzasnal szetjott es visszadugtam de az arnyekolo szalakbol nem sok volt mar akkor sem rajta.
    Szoval ujra lehuztam, levagtam belole par centit hogy ujra legyenek arnyekolo szalak es ugy huztam ra az aljzatra (termeszetesen fem).
    Utana automatikus ujrahagolasnal minden csatorna bejott. Elottr 125, utana 136 minden kozszolgatalival. Jelerosseg is 95%-ra kuszott fel 60%-rol.
    Szoval nalam ez volt a megoldas, lehet sokaknak is ez lehet a gond. Probaljatok ki.
    Telorol irok szoval bocs ha furam jelenik meg

Új hozzászólás Aktív témák