Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kéne egy kis segítség, mert olyanról akarnak meggyőzni amivel még nem találkoztam és így elég hihetetlen.

    Nálatok a Diginél, ha valakinek van TV + Internet, 100Mbit csomag, 10em ház III.ker Madarász Viktor u.
    Hogy van a net és a TV szétosztva?

    Egy duplás kábel megy be a lakásba ami egy koax és mellette egy 8 eres UTP kábel az UPC-nél volt hasonló megoldás, vagy van egy kábelmodem, vagy esetleg egy Humax digi + c hd4 elosztó ami le tudja választani RJ-45 csatira a jelet, tehát van egy WAN kimenete?

    Egy hölgy ismerősömhöz ma lett kötve egy TV+ Net 100 csomag, azt mondták neki, hogy mivel új a TV nem kell neki csak egy router a javasolt eszköz TP-Link Archer C2 AC900 (V3) Ez csak router, nincs koax bemenet rajta tehát nem kábelmodem, ami router is tud lenni. az ajtó felett egy "F" csatlakozós 2 kimenetes T elosztó van a fényképei szerint, esküszik hogy régen is csak egy Router volt semmi más.

    Ez lehetséges lenne mert szerintem nem nagyon. Ha mégis, kérhetnék egy fényképet a megoldásról? Bejövő kábel , vagy a TV + Internet szétosztóról.
    "F" csatis antenna elosztóról ami egy kimenő RJ-45 csatit is tudna pláne nem halottam még. :F :F :F :F

    Köszi a türelmet :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák