Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Freezee #41591 üzenetére

    a fenti tv-s műsorlistában fél hónapra előre biztosan megtudod nézni szinte mi lesz műsoron, ha nem tovább, persze ez adótól is függő. Valaminél mondjuk csak 1+hét. Ergo nem kell naponta, még mindig nem.

    Ha meg a másik annyira bevált nem értem minek váltottál. :( és vagy minek van kettő szolgáltatás...)

    Itt más a helyzet, vagy alkalmazkodsz, vagy nem, és akkor bosszankodsz tovább más lehetőség nagyon nincs.Ha veszel egy drága kütyüt ami mindenben hiperszuper de epg nincs vagy nem jó, az sem fog jól működni, szóval ez van. (bár elvileg az egyes epg hibákat ki tud küszöbölni, de ha nem frissítik az nyilván nem).

    "Telefonos dolgok csak akkor működnek ha azonos hálózaton vagytok. Messziről nem vezérelhető. "

    Régen volt olyan program, hogy hamachi, virtuális lan hálózatot hoztunk létre, és úgy multiztunk, pedig a tagok az ország különböző részein voltak, nem hogy nem egy hálózat, de még csak nem is egy szolgáltató által, és működött... lehet van erre is hasonló megoldás, pl vmilyen app telefonra nem tudom.

    "Jipp a PVR az a felvétel amihez kellene az jó EPG ;) de még úgy sem teljesen jó."
    Vagyis lehetne programozni, ez adott. Személyes okok miatt nem használnád inkább értem.

    Akkor végül is nem feltétlenül a készülékkel van gond.

    egyébként mikor nézed meg ezt a sok mecset? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák