Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v.attis

    őstag

    válasz mcs10 #6643 üzenetére

    Hát úgy, hogy mindegyiken ugyanazt nézed egyidőben.
    Egyébként ha arra gondolsz, amire gondolom, hogy gondolsz, akkor régen, a nagra 2-es időkben lehetett találni kódokat és még csak előfizetés sem kellett, csak okos beltéri. Mióta nagra3 van, azóta nem találkoztam ilyesmivel. Mondjuk nem is kerestem, én fizetek inkább, az a tuti... Éppen 3 beltéris megoldást rendeltem meg egy hete és arra várok. Így 3400 forintért 3 tv-n nézem függetlenül a 48 csatornát. Szerintem nem rossz...!
    Szóval mindíg is fizettem érte és nem kínlódtam az ilyesmivel, szerintem mindenkinek azt kéne és legalább teljeskürű ingyenes garancia van a készülékre és nonstop ügyfélszolgálat. Havonta 1133Ft/tv készülék, szerintem bőven megéri.
    Ha ugyanazt néznéd a tv-ken, vagy kompromisszumot kötsz ilyen téren akkor egy "Splitter" és kábelek kellenek csak.
    Ha még egy kicsit számolsz is és veszel egy okos beltérit használtan egy huszasért, akkor az már 66 hónap díját fedezné két beltéri esetén és 40 hónap díját fedezné 3 beltéri esetén. Megéri? Többe kerül a leves mint a hús...

  • Rick4

    félisten

    válasz mcs10 #6643 üzenetére

    Mi az a kártyamegosztás?

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • v.attis

    őstag

    válasz mcs10 #6649 üzenetére

    Egyelőre még csak arra várok, hogy így legyen.
    Jelenleg egy darab dual beltérim van, tehát két szobában nézem a digit egymástól függetlenül. Kb 2-3 éve ez volt a divat és akkor így kötötték, persze ha két szobára kérte a kedves ügyfél. Egy antenna, egy kimenetes fej, de a dual beltéri asszem hátul össze van fűzve. A régi konstrukcióban 2900 forintért. Még.
    És a jövő?
    Új konstrukció: quad fej (4 kimenetes), három beltéri, mindegyik a fejtől külön kábellel jön le.
    Első beltéri ingyenes: 2900 forint összesen a havidíj.
    Két beltéri 2900+300 forint=3200Ft összesen a havidíj.
    Három beltéri 2900+500 forint=3400Ft összesen a havidíj.
    Ami számomra érthetetlen, anno az első tv-nél meg kellett vennem az egész cuccot. Ez még az első kötéseknél, az indulásnál volt. Aztán amikor a második szobára is kértem akkor visszavették az akkori egy szem beltérimet és a dualt már kölcsön adták teljesen ingyen. A tányér és a fej maradt az én tulajdonom. A három beltérit szintén bérlem majd, mostmár csekély felárért de a tányér és a fej még mindíg az enyém marad, vagyis meg kell vennem a quad fejet (4500 Ft). Szóval azokat miért nem lehet bérelni? Mármint a quad fejet legalább. Mondjuk nem egy vészes összeg a 4500, de akkor sem értem, hogy miért?
    Egy szó mint száz: nekem mint régi előfizető most 4500 forint a fej és utána havi 3400 a három tv-n való szolgáltatás. Semmi szerelési díj nincs rákérdeztem ügyfélszolgálaton ennyi az egész költség. Mondjuk a kábelezést megcsináltam magamnak, ne a faszi fúrja már szét a házat.
    Új előfizetés esetén lehet még valami költség, pl a kábel és szerelvények díja, de ezeket is majd csekken kell fizetni. Ügyfélszolgálaton elmondja a csaj, hogy mi van még ha új előfizető szeretnél lenni.

  • v.attis

    őstag

    válasz mcs10 #6720 üzenetére

    A dual beltéri tulajdonképpen két teljes vevőegység egy burkolatban. Hátul van egy rakás csatlakozója, elől van hely két kártya részére és van hozzá két távirányító.
    Első szobában van a beltéri, ott Scart vagy Rca kábellel kötik a tv-re.
    Második szobában van egy vevőegység ami a távcsi jelét fogja, olyan mint egy számítógép egér. A tv-re egy egyszerű koax kábellel kötik rá és a tv-n kell neki keresni egy csatornát (többnyire a 36-ost). Úgy mint régen csináltuk a videókkal, amikor nem volt úton útfélen scart kábel.
    Teljesen független egymástól a két tv, mindegyiken azt nézel amit akarsz, úgy váltogatod mindkettőn az adást mintha mindkettőnél ott lenne egy-egy beltéri. Tulajdonképpen mindkettőnek van is saját beltérije, csak ezt jelen esetben egy dobozba sürítették.
    Nekem kb 3-4 éve van.

  • v.attis

    őstag

    válasz mcs10 #6901 üzenetére

    Ez jó! Ilyenről már beszéltünk korábban...

    Akkor vezessük le a dolgot:
    -Mennyibe is kerül mondjuk a második beltéri havidíja? 300 Ft...?
    -Mennyibe kerülhet a kiokoskodása a második beltérinek? 20-30 rugó? Ha mondjuk veszel egy okosbeltérit az kb 20 ezer, meg ha működik akkor valami kártya másoló, vagy mifene kell hozzá, de az sem biztos, hogy menni fog. Szerintem az is megvan simán 10 ezer.
    -30.000 HUF hány hónapra is elég, ha a második beltéri bérleti díját vesszük alapul? 100 hónap...?

    MEGÉRI??? Nem hinném.

    Sőt! Ha jól olvasom, [itt] azt írja, hogy jelenleg ingyen kapod a másodikat.

Új hozzászólás Aktív témák