Új hozzászólás Aktív témák

  • v.attis

    őstag

    válasz mcs10 #6643 üzenetére

    Hát úgy, hogy mindegyiken ugyanazt nézed egyidőben.
    Egyébként ha arra gondolsz, amire gondolom, hogy gondolsz, akkor régen, a nagra 2-es időkben lehetett találni kódokat és még csak előfizetés sem kellett, csak okos beltéri. Mióta nagra3 van, azóta nem találkoztam ilyesmivel. Mondjuk nem is kerestem, én fizetek inkább, az a tuti... Éppen 3 beltéris megoldást rendeltem meg egy hete és arra várok. Így 3400 forintért 3 tv-n nézem függetlenül a 48 csatornát. Szerintem nem rossz...!
    Szóval mindíg is fizettem érte és nem kínlódtam az ilyesmivel, szerintem mindenkinek azt kéne és legalább teljeskürű ingyenes garancia van a készülékre és nonstop ügyfélszolgálat. Havonta 1133Ft/tv készülék, szerintem bőven megéri.
    Ha ugyanazt néznéd a tv-ken, vagy kompromisszumot kötsz ilyen téren akkor egy "Splitter" és kábelek kellenek csak.
    Ha még egy kicsit számolsz is és veszel egy okos beltérit használtan egy huszasért, akkor az már 66 hónap díját fedezné két beltéri esetén és 40 hónap díját fedezné 3 beltéri esetén. Megéri? Többe kerül a leves mint a hús...

Új hozzászólás Aktív témák