Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz pojakcs #6321 üzenetére

    Egyenlőre inkább a kérdésre válaszolj... :K Miféle behajtókról beszélsz? Ha kimegy valaki, akkor a kezébe a 13-as kulcsot, és lehet leszedni a dolgokat a tetőről.. :DDD Az ÁSZF meg addig érvényes, míg a jogaidat nem csorbítja. Ennyi. A szolgáltató dolgait köteles vagy az átvétel helyére visszavinni, az meg a lakóhelyed. Ennyi. Ha a diginek nem tetszik, lehet perelni, vagy lehet kimenni és leszerelni. Ennyi. Jóhogynemmár mikor kábelnetet szüntetem meg, a szolgáltató kifizetteti velem is a kábel meg a pózna leszerelését. Ez pont olyan beteg gondolat, minthogy megáll a bérelt beltéri, és az ügyféllel fizettetik ki a szolgáltató érdekkörében felmerült hiba elhárítását. Persze vannak olyan beszűkült látókörűek akik ezt elhiszik, mert egy nagyon nagy és komoly cég leírta, de az az ő bajuk.. Tudom én, hogy oda nem sz@runk ahonnan eszünk, de azért ne vicceld már el Te se a dolgokat...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák