Új hozzászólás Aktív témák

  • NagyDave

    tag

    válasz Mate #9048 üzenetére

    Nekem is van Discoverym meg Investigation Discoverym a T-től. Az ID sokkal érdekesebb számomra, persze az ugye szinte egy tematikájú. Igaz éjszaka szoktak más jellegű műsorokat adni, de azt nem nézem, nem háborgatom magam ilyenekkel :DDD Mostanság Spektrumra szoktam rá megint. A History-t én is bírom, egyik nagy kedvencem :) De mostanság azt se nagyon néztem. Viszont ez a Viasat Nature is nagyon jónak tűnik. Összességében szerintem Digin jó ismeretterjesztő/dokumentum csatik vannak, aki pedig csak a Discoveryk miatt volt, annak van más alternatíva, igaz UPCD-nél még nincs ID. De tegnap a UPCD oldalon az oldal szerkesztője vagy minek nevezzem, azt írta, hogy ha már ennyire nagy az ID-re az igény, akkor 100-200 forintot pluszban megérne, ugye?...Ennek se biztos, hogy minden előfizető örülne, papám biztosan nem :DDD Ráadásul 1 csatiért 100-200 forint...akkor tényleg nem lehetnek olcsók ezek a Disco csatik.

    Persze, majd beszámolok mindenről, ha előbb lenne HD beltérim, mint neked :) Nálam a minőség mindig elég magasan van (98-100, mondjuk ennél magasabb nem is lehetne :DDD de átlagban is 80 szinte mindig megvan) el sem szokott menni az adás. Igaz, éjjel nem jött a Digisport 1 sem meg egy pár csati, de ma főkapcsolós újraindtáshoz kellett folyamodni és már mentek is a csatik :) Nálad hány százalékon szokott lenni a minőség?

    [ Szerkesztve ]

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

Új hozzászólás Aktív témák