Új hozzászólás Aktív témák

  • NagyDave

    tag

    válasz Mate #9035 üzenetére

    Nekünk telefon és tv T-s, adnak kedvezményt a telefonra azt hiszem 200 forintot, meg van valami aranykedvezmény, ami 10% a családi csomagból. De lehet, hogy csak az aranykedvezmény van, már nem emlékszek pontosan, mintha nem lehetett volna egyszerre a kettőt igényelni. De amúgy tv-ért olyan 2600-ot fizetünk, meg ha minden igaz 4500 a telefon hoppá díjcsomaggal. Pontosan nem tudom, pedig múltkor néztük a számlát anyummal, meg nem is én fizetem, de kb. így van, ahogy írtam és akkor bőven jobban járunk, mint UPC-vel anno. Volt HBO MaxPak-unk is 1 év hűséggel, az is nagyon kedvezményes volt, 990 volt 2 hónapig, aztán 1990 volt. De ennél is volt még valami plusz kedvezmény -500 forint azt hiszem, vagy családinál van az [inkább:D] Na mindegy, össz-vissz akkor sem fizettünk a tv-ért 5ezernél többet, ha jól tudom. Most meg ugye HBO-k nélkül olyan 2600-2800 forint :) T-Mobile-os meg én vagyok, anyum nem, így nem hinném, hogy olyan akciót is igénybe lehet venni, de szerintem ez az aranykedvezmény is egy kalap alá vehető a T-Mobile-os kedvezményekkel, vagy ugyanazt adják T-Mobile-os akcióval. Ezt nem tudom, csak azt, hogy Platina kedvezmény is van, az 20%.

    (#9037) mate3553:/B]Igen, szerintem megéri így simán, ár-érték arány bőven jó ebből a szempontból, de ugye annak jó, akinek van mellé telefon is és/vagy net. Az viszont bosszantó, hogy a szomszéd faluban már egy ideje megy a T-net, itt meg semmi :((( Pedig úgy lenne csak igazán olcsó ez az egész. Viszont most ahogy így átgondoltam, együtt számlázza ugye a telefont meg a tévét és talán családi csomagra van 500 forint kedvezményünk. Ha ez így igaz, akkor 2300-at fizetünk a tv-ért, de mondom, 2800-nál biztos, hogy nem többet. Ja, viszont nem említettem a 2. beltérit, ami húzósabb, már 870 forint...és 550-ről indult. Viszont vicc, hogy hűséget köt az ember és emelik egyik termék árát, amire kötött hűséget...Egyébként van több kedvezményünk is, lehet, hogy még így is tényleg csak 2800 2 tv-re. Meg HD-s beltériért nem kell külön fizetni, csak megrendelni egyszer a HD csomagot. Igaz, nem valami nagy szenzáció ez a T-s HD beltéri.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

Új hozzászólás Aktív témák