Új hozzászólás Aktív témák

  • Enemy

    aktív tag

    válasz Locutus #3336 üzenetére

    olyan ez a vita mint..
    igen ez egy dolog itt megjelent szerinted 20 ember aki nem szereti a csokifagyiba szórt olajoshal darabokat... vannak 20 akik itt kipanaszolták magukat .
    Mit leirtam kívánom neked ilyen gondod ne legyen és sosem bosszantson ha esténként szétesik a kép és a kedvenc meccsed megnézése helyett focisták rugják zenére a labdát.. sőt.. fokozhatán.. Ha te is s zolgáltatás területén dolgozol rájösz ha az ügyfelek elhagynak a 75-80% szolgáltatásod miatt. én a fizetésemet nem biztos hogy megkapnám ha igy dolgoznék.. TTőlem elvárják a 95%-ot legalább és ha nem teljesítek gond van.. itt nincs gond itt folyik minden amagautján mint rendesen,,
    DE kérdezd már meg hányan irtak levelet a felmondássa. hányforum foglalkozik vele nap mint nap.. Én beszéltem a NHH-l és többen fordultak panasszal.. a FOrum azért van ha valakinek gondja van tudja miért és hova forduljon...
    Forum.. emberek problémáinak megoldása közösen tanácsokkal.. igen van lehetőség vélemény nyilvánításra..

    „Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

Új hozzászólás Aktív témák