Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Jim-X #12258 üzenetére

    Én még nem kezdtem el most az nm dungeonokat, de korábban a sorcimnál én szinte mindent dobáltam kifelé, tarka volt az utca köve. :)
    Unique nekem is esett tegnap, fel is villamyozódtam, egy tőr ami beteg jó statokkal bír, neve nem jut eszembe, de a jobban sebző kardot is letettem miatta.
    Közben megtaláltam a neten.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

  • saelin

    veterán

    válasz Jim-X #12258 üzenetére

    Erről jut eszembe. Egy kis DMG téma:

    Fire sorcerer-nek pont ez a legnagyobb hátránya (amíg nincs frostburn), hogy csak nagyon rövid időre tud vulenarable státuszt rakni. Úgyhogy amíg nincs meg a speckó gear hozzá addig crit, fire dmg-t, cc dmg kell a csillagos égig kitolni. Őszintén szólva én nagyon utálom ezt a vulenarable státuszt... Állandóan keresni kell a droppokon és van class ami jobban tudja szórni, míg van amelyik alig. Mondjuk ennek ellenére a sok státusz nekem tetszik hogy végre nem csak cold, fire stb dmg van, hanem külön bucketek kb mindenre. Sokan úgy gondolják hogy matematikusnak kell lenni, hogy saját buildet rakjon össze az emberfia, de nagyon nem, csak pár dolgot kell észben tartani.
    Vannak az úgynevezett multiplicative/megsokszorozó bucketek, amiket megéri nagyon növelni. Nem kaszt specifikusan ilyen a main stat, sima dmg%, crit és ugye a vulenarable. Ha ezeket növeli a player azzal csak jól jár. Aztán mehet pluszba a gear-re a buildnek megfelelő feltételes dmg% vagyis az additive/összeadandó (dmg vs cc, dmg with fire stb), de ugye ezek feltételhez kötöttek, szóval ha lehet azokat éri meg célozni amik a legsűrűbben vagy állandóan lehet aktiválni pl sorc esetében dmg with fire, cold stb. Base dmg-t meg egyszerű mint a franc növelni: nagyobb attack power-ű fegyó + a skill dmg%-a (minél nagyobb skill lvl) alkotja a karakter alap sebzését.

    Nem tudom mennyire volt ez hazsnos az itt lévőknek, mert ritkán követem a totyikot, de remélem tudtam ezzel segíteni legalább egy pár embernek és megmutatni, hogy nem feketemágia ez a dmg bucket dolog.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák