Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajtorja

    aktív tag

    válasz nanocry #270 üzenetére

    A vicc az, hogy nem a p2w a legnagyobb gond hanem a masszív gating. Ez a game tényleg arra van kitalálva, hogy fizess és napi max fél órát játsz a metrón/wc-n ülve. Amúgy szép és jópofa meg minden... én nem törölném le.

    Hosszú lesz és nem is igazán neked szánom válaszként.

    6+ akarod húzni a cuccod? Nem lehet, paragon 20 kell hozzá. Gondolom a 7+hoz meg 30 :D (itt 0 előnye van annak aki fizet)

    Bal oldali itemeket gyakorlatilag csak challenge riftből eső matival húzhatod. (itt nagyon pici előnye van annak aki fizet, elhanyagolható, max 1-2 szinttel van előrébb, HA még ügyes is mellé és letolta challenge rifteket)

    Max 2-es seted lehet egy jó ideig, mert hell 2+ esik a többi, ahova bár mehetsz, de magát a cuccot 30-as paragonig nem veheted fel. (fizető arcok szintén gatelve vannak)

    Gemet kraftolni f2p esélytelen, de ezt már elengedtem. (a világ pénzét bele lehet rakni, ahogy írtátok, masszív előny pve-ben, ha jól tudom pvp-ben valami 10%-os szintel belülre skáláz, de érezhető)

    Market csak alibi, hogy elmodhassák bent van a playerek közti trade lehetetősége. 100 féle item/currency/bizbasz közül a 3 megkevsébé releváns tradelhető. Az első 40 óra játék után nem volt nálam olyan cucc amit el tudtam volna adni. Ez Diablo 3-ban is fos volt mondjuk.

    Miután végeztetek main storyval és megvan a 60, szép lassan abbamarad a loot eső: napi 6 legendary/6 full grp bonusos normal gem után masszív penalty, addig óránként esik kettő, utána semmi. Setet/legendaryt farmolni nagy mennyiségben kb lehetetlen.
    Odáig okés, hogy összeszeded mind és elrakod a kis könyvedbe, de magát a jó rollos baset essence transferhez nem fogsz találni, alig esik és nagyon erős a gyanúm, hogy a statjaik is az overall gear/paragon szintedhez vannak belőle, tehát ez is gatelt.

    Charmokba, skill stoneokba, reforgeba, rúnákba inkább bele se megyek, de mindenhol wall van és nem feltétlen paywall :W

    Szóval a napi fér órás rutin után lehet crest néküli riftet tolni (értelmetlen), lehet az éppen aktuális bonus dungeont farmolni (ha kiesett a napi 6 és/vagy megvan már a set akkor értelmetlen) vagy outdoor blastolni, ha nincs tömeg (általában tömeg van).

    Paragon 16 vagyok, nem vettem még semmit. Ha blizzard reagál a gondokra és nem hal be a játék egy hónap után akkor beletolok 20-50 eurót skinekre.

    --- ---

Új hozzászólás Aktív témák