Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Deck #566 üzenetére

    Nem érdemes. "Rohadt jól" kitalálta a Blizzard, mindent limitált mennyiségben tudsz farmolni és amit eladhatsz a marketen arra mind igazából szükséged van. Az egyedüli dolog ami talán érdemes, a charm-ok fejlesztése és classodnak irreleváns skillstone-ok eladása, de az is nagyon limitált. 500 platinumba kerül a skillstone készítése, de a legszarabbak is 1000 körül kelnek el úgyhogy lehet rajta profitálni.

    A legjobb stratégia szerintem hogy a krafolható 1-2*-os legendary gemekből építesz magadnak egy jó buildet (érdemes megnézni hogy melyik kövek jók a saját classodnál és játékstílusodnál) és a fölös platinumból a legolcsóbb szarokat veszed marketen amit felhasználhatsz "tápanyagnak" a fejlesztéshez. Ahogy haladsz előre a rankban majd kellenek ugyanolyan gemekből másolat is a fejlesztéshez úgyhogy kicsit matekozni kell, nem tudom hogy elég cucc esik-e a rare crestekből a kraftoláshoz hogy fent tudd tartani ezt, lehet azt is kéne majd venni.

    De a lényeg hogy teljesen értelmetlen 5*-os gemre gyűjteni, mert úgysem fogod tudni fejleszteni, úgy pedig kevesebb CR-t és rezonanciát fog adni mint egy felhúzott 1-2*-os.

    Más: Közvéleménykutatás, ti hogy álltok a CR-el? Én most 936-on állok Paragon 16-ként. Kedzek aggódni hogy nem lesz meg az 1200+ mire elérem Paragon 30-at, napi kb ~20 CR-el haladok csigalépésben. :U

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák