Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz Elims #11085 üzenetére

    Jav.:
    "Amire magamtól biztos,hogy nem jövök rá...."

    Sikerült.Rájöttem. :-)
    A skill-nél rá kell nyomni a "Bind Skill"-re és berakni,hogy melyik gombra nyomja el.
    Így már aprítás van. :-)

  • Vismajor01

    addikt

    válasz Elims #11085 üzenetére

    Vaakuum: Diablo 1-ben is amazonnal mentem,gondoltam itt is beválik.Eddig nem nagyon volt gond.A lebegő csontváz szárnyasokat kicsit nehezebben sebzem íjjal,de azoknál átváltok a kristálykard+pajzsra és vmivel jobban potyognak.

    Mit használsz mint kristálykard+pajzs? Sima attack skillt vagy mit? Spectereknek magas a phys resük, hellen physical immunok is.
    Mindenféle cuccom van.A stash folyamatosan tele van.Már a gem-eket gyúrogatom egybe,hogy plusz helyet szabadítsak fel.
    Ral rúnát nem tudok szerezni (ha jól emlékszem a nevére).Az csak act 3-ban lesz,pedig azzal nagy pluszra tennék szert..A sárga nevű íjamba slot-okat tudnék rakni.A horadric dobozban át tudnám alakítani.
    Nem teljesen értem ezt a részt. Ral runét bőven tudsz találni nightmaren. És hogy érted, hogy slotot raksz bele? Nem tudsz rakni lyukat a cuccba ami rare/unique, csak larzukkal.
    A páncélomra sajnos vmiért nem működik pedig megvan minden hozzávaló.Kék nevű a páncél,rúnák is megvannak,de nem jön össze.

    Másold már be ide milyen receptek szerint akarsz mit csinálni mert elvagyok kicsit veszve
    Ha tudnék pakolni slot-okat a sisakba,páncélba+fegyverbe,úgy összevariálnám,hogy pikk-pakk meglenne ez a duriel.
    Slotokat az azt jelenti, hogy socketelni? Mert ahogy irtam, azt nem tudod.
    Talán ma még megpróbálom egyszer-kétszer.Nem íjjal megyek rá,mivel elég nagy az erő is.Az remélem ad pluszt a közelharci fegyverre+hívok segítőt.Remélem fel tudok bérelni egy komoly barbárt.
    Barbárt csak a5ben tudsz bérelni, gondolom lándzás mercre gondolsz. Nem ijjal megyek rá, mivel elég nagy az erő is? Ezt megint nem értem kicsit sem.
    Arra is tudnék rakni komoly felszerelést..csak azt nem tudom,hogy az ő halálakor mi lesz a dolgokkal.?Azokat már komoly szenvedés lenne felhozni.
    Semmi, ha meghal akkor megveszed újra és rajta lesznek a cuccok
    Volt knockback-es vmi gyűrű vagy ilyesmi,de szerintem az már nincs meg. :-(
    Viszont van 2 gyűrűm,ami 10-10% faster cast rate-et ad.Csak sejtem,hogy mi lehet az..20%-al többet ütni/vágni/lőni azért szerintem elég jelentős.
    A faster cast rate az a varázslás sebességét befolyásolja, mivel te ijjazol meg nemtudomitcsinálsz ahhoz increased attack speed kell. Mind a kettőre breakpointok, afféle határpontok vannak beeépitve, tehát nem tudod lineárisan magadra pakolni őket. Fcr-re egyszerűbb, ott fixen megvannak, ias bonyolultabb mert azon is múlik milyen skillt használsz, milyen fegyvertipusod van, etc.
    .+elég sok mindent hordok a karakternél,ilyon-olyan charm-okkal van tele.Kb.9 szabadhely van a táskában.A cuccok városba vitele komoly procedúrával jár... teleport megnyit,charm-okat ledob,cuccok fel,kimegy,elad,vissza,charm-ok vissza fel.De jó így.
    A horadric cubeot betudod tenni invbe és abba pakolni a cuccokat amiket felakarnál vinni, igy nem kell charmokat dobálni.
    Potyognak szépen az ellenségek,kivéve ezt a duriel-t. :-/
    Amire magamtól biztos,hogy nem jövök rá az a skill-ek használata. :-( A bow-s skill-eknél pakoltam a cold sebzésre.Ott van,hogy hány manapontba kerül.Bármit nyomok,bármit csinálok,nekem a manapontom nem csökken,azaz nem tudom elsütni azt a varázsnyílvesszőt. :-/

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák