Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz reelc #96065 üzenetére

    Így már világos, köszi. Egyébként nem azért tartom magasnak a GR70-es követelményt, mert nem tudom megcsinálni, hanem azért, mert nagyon kevés lesz az esély rá, hogy Primal Ancient essen, és mire én egyedül eljutok GR70-ig, addig lemegy minimum a szezon fele.

    Például most is, még csak pár napja értem el a GR67-et, pedig a szezon első napján kezdtem el játszani. Biztos menne a 70 is, mert még majdnem 4 perc maradt a végén és nem is volt a legjobb rift, de sajnos én nemhogy napi pár órára jutok ide, hanem van olyan is, amikor egy hétig be sem tudok lépni egyéb teendőim miatt.

    A következő szezonban már tényleg jó lenne csapattal együtt menni, de sajnos nekem a publikkal nincsenek jó tapasztalataim, a klánban pedig szinte alig sikerül valakit találni, aki tud segíteni. Már mindenki nagyon elhúzott, nem pazarolják rám az idejüket. KubanitoS segített a múltkor, hogy meglegyen az időre menő rift, viszont a ládás eventet elbasztuk, mert véletlenül T13-on nyomtuk le TX helyett...

    Azóta pedig egyáltalán nem akarja beadni. Amúgy most így áll a karim. Ha esetleg valaki tudna segíteni, hogy meglegyen a 2 perces rift, arra lenne a legjobb esélyem. Vagy a 100 cache összeszedésére, de ahhoz is nagyon sok idő kell egyedül. Battletagem az aláírásomban, vegyen fel, aki gondolja, és hétvégén mehetnénk legalább pár kör bountyt, hogy meglegyen a 100 láda. Egyedül egy örökkévalóság...

    Arról nem is beszélve, hogy - ha tényleg április elején indul a S10 -, a lehető legrosszabb lesz az időzítés, mert 23-án jön a Mass Effect: Andromeda, amiről egyrészt tesztet kell írnom, másrészt pár hétig tutira nem fog más érdekelni azon kívül. Majd utána meglátjuk, ha valaki tud segíteni, jó lenne S10-ben is eljutni legalább a ládáig - feltéve, hogy lesz még...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák