Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz front3r #94102 üzenetére

    Én nem tudom, honnan szedte jó pár ember azt, hogy Diablo 4 bejelentés lesz. Lehet, hogy nagy cég a Blizzard, de 6 nagyobb címet futtatnak egyszerre, elég egyértelmű, hogy az újabbakra fognak még koncentrálni (persze a WoW az más kategória).Én azoknak a változásoknak is örülök, amiket most jelentettek be, hát még a nekro karinak. 2017 Q2 meg még messze van, én kötve hiszem, hogy a karakter DLC megjelenésével nem fognak belenyúlni a többi karakter skilljeihez, cuccaihoz.
    Én is csak azt tudom mondani, hogy majdnem 5 év alatt kb 20ezer ft-ért sok ezer játékórát adott, és ha most a részükről pihentetve van a dolog, engem ez annyira nem vág földhöz - van más játék is, amivel el tudok lenni szabadidőmben.

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

  • reelc

    veterán

    válasz front3r #94102 üzenetére

    Vagyis most sincs konkrét példa.
    De érted mire célzok. A rajongók járatták csúcsra magukat, hogy mi lehet amit bejelentenek. A Blizz olyasmit mondott, hogy nagy durranás lesz. Tessék, egy idén 5 éves játékhoz hosszú idő után lehet majd plussz karit venni. Ez nem kötelező.
    Lelepleztek egyfajta Dio1 remaket, ami évente egy hónapig lesz elérhető, és egy sokak által várt kasztot, a Necrot (pénzért). Meg pár kisebb újítást, amikre patchek formában volt már példa.
    Szóval nem helytálló a kijelentésed, hogy "nem lepleztek le semmit".
    A nem azt kapja az ember amit várt és a semmi között ugye van különbség?

    A cégnek vannak erőforrásai. De láthatólag arra fordítja, amiből pénze van, és az nem a Diablo széria. Hanem az Overwatch és a többi.
    Mondjuk azt furcsának tartottam, hogy az új generációs konzolokra is fogják nyomni a szezonokat. Szóval arra is van ember és pénz.

    Ezzel nem védeni akarom a Blizzardot, nekem csalódás volt az elmúlt 1 évben a Diablo 3-as dolgaik, de kezeljük a helyén a dolgokat.
    Csak elegem van a sok elvakultból. Klánchatben is fröcsögött 1-2 ember, és még én voltam a hülye, hogy én nem.

    (#94103) shotika: Nekem is van más játékom, műfajon belül is.
    Amúgy megfigyeltem, hogy jópár embernek van kb. 2 eredeti játéka, abból a Diablo 3 az egyik, és most megy az anyázás, hogy csak" ennyi a 20 évesre.

    Szerintem ennél sokkal nagyobb problémák vannak a Diablo 3 háza táján.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák