Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz dargelot #92499 üzenetére

    Szuper. :C Így akkor meglesz. Köszi mindenkinek, legalább megnyugodhatok, a ládahelyen kívül úgysem nagyon érdekel más. Azt a fránya Succubus petet sem akarja adni, ahogy a Falcon Wing ládája sem spawnolt 100 próbálkozásból, de majdcsak sikerül.

    Köszi még egyszer. Most már megyek, mert asszony mindjárt hazaér, és megígértem, hogy elmosogatok, mire jön. :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • DjDanee87

    addikt

    válasz dargelot #92499 üzenetére

    Conquestek sem feltétlen kell, hogy problémát jelentsenek. Én pl már úgy kezdtem az egész szezont, hogy raktároztam el a jónak tűnő itemeket folyamatosan, és vasárnap reggelre, mikor már madjnem tele volt minden ládám fogtam és összeválogattam a legjobb nem set itemeket, használható bonusokkal. Kicsit átvariáltam a buildet, hogy a skillek és passzívok, amik a sethez kellettek le legyenek cserélve hasznosra és elsőre lement GR45 set nélkül ezekkel az itemekkel. Monkhoz kevésbé értek, de gyanítom össze lehet ott is dobni valami exploding palm + harang buildet, mert elég sok item erősíti ezeket. Gungdo bracer, magefist + cindercoat és Incense torch valami fire rúnás haranghoz, Fist of Az'Turrasq cubeba a nagyobb palmrobbanásért. Szerintem bőven kivitelezhető.

    Második conquest lehet akár a 50M gold lootolás. Ahhoz meg Barto írt egy jó tippet korábban. Csak szerezni kell 100 T10 bounty cache ládát és egyszerre kinyitni ilyen módon: saját videó. Ennyi láda soknak tűnhet, de public T10 bounty játékban splitfarmolva megvolt elég gyorsan.

    Neki ami esetleg problémás lehet a T13 rift 5 perc alatt. Ehhez az Inna monk nem lesz jó, viszont itt is az van, hogyha becsatlakozik egy kompetens partyba akkor meg is van egyből.

Új hozzászólás Aktív témák