Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Edge #79106 üzenetére

    Míg a monk pl röhögve tolja 70+, az új Crus cucc 60ig simán jól muzsikál, illetve a Barbik már most kb elsőre tolnak 55+t, addig a WD 2 setje 45-ből is nehezen jön ki... :D

    Azé ez igen vicces...főleg, hogy a buffok nem skálázódnak, hanem csak simán hozzáadódnak...ami eléggé gáz...hisz bődület DMG kiesés...

    Illetve ollan skillek kaptak szerepet amikkel ott kell állni az ellen arcába...

    Macik jók...de lassú...mire odaér vele az ember már a többi kaszt lecsupaszította a terepet...500-600M-os kritek xart se érnek, ha buffoló skill 40 mobból 1-2-t üt... :D Igen arra nem gondoltak, hogy a bezárt mobok csak szélen sebződnek így baromi nehéz a buffo kihasználni.
    Batet -> kevés sebzés, statikus a kari, az épp most kitalált új rendszerben az a kari amelyik megáll kb meghal...
    Pókok -> lófax aoe. Viszont rettentő jó dizájn...nekem tetszene is...

    Carn doki még brutálabb lett...kegyetlen amit tud...

    Szal jó lenne ez (pár vidi alapján nekem nagyon tetszik mind2 set elképzelés), de kurva sok meló van még hátra rajta...hogy igazán passzoljon a mostani harcrendszerbe...

    Gorneck#1239

  • nagat0r

    tag

    válasz Edge #79106 üzenetére

    Na, ezek után akkor még inkább örülök hogy ma végre engedte copyzni ptr-re a a karaktereket, amint bejutok - t8-ra írt 4,5 órát, t10-et meg sem próbálom, arra több mint 21 órát dobott be -, el is kezdem farmolni az új monk setet.
    Pedig a vyr setben nagyon bíztam, de ha úgymond használhatatlan, akkor inkább a monkra koncentrálok.
    Szerk.: Az a 4,5 óra azóta már töb mint 7, szóval lehet ma nem fogok ptr-ezni.

    (#79108) solyomb: Grat. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák