Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz Sárpac #74821 üzenetére

    Hm...érdekes ez a random dolog gyébként. Nekem úgy alakul, hogy ha megnézem a diabloprogressen a legjobb kraikat, akkor majdnem befejelem a képernyőt, hogy nekik mé' esik max rollos, nekem meg maga a cucc sem, vagy ha igen, akkor low rollos?
    Aztán persze van erre is ellenpélda. Tegnap előtt meg azelőtt nap mentem kb 10 riftet, de végig 1-2 leg esett, ez kb. para 100 körül lehetett. Aztán p 201-en jött az anci akhan kesztyű tegnap délután, este a kard, meg a rorg. Vannak hullámhegyek és völgyek. Szerintem itt a gond a randommal. Hogy nagyon a két véglet között mozog. Van amikor mindenből esik, van amikor meg semmi sem akar esni, nemhogy a cucc, ami kéne. Nem tudom, hogy ez belefér e a normál eloszlásba. Hja igen, ha 8000 példát veszünk, akkor igen. De én leszarom a 8000 példát, meg azt is, hogy xy-nak pedig normálisan esik. Kit érdekel? Engem az érdekel, hogy nekem mé nem úgy esik, ahogy kéne? Pölö riftenként garantáltan 2-5 között. Griftben is eshetne több, mert 15 perc szopásért semmi sem jár? Na ne vicceljünk kérem. Meg amikor GR végén esik egy crussal egy db tegez? Köszi:DD

    Én azt vettem észre, hogy ha a rendszer nagyon akar adni valamit, ami neked nagyon kell, akkor előbb nagyon visszafogja magát. Értsd: még non-seasonban WD-vel toltam, és nagyon kellett volna egy fasza poison-os SOJ. Mentem a rifteket sorban, jött a sok szemét, aztán egyik riftben az utolsó 200 méteren kaptam egy db anci soj-t, amin mondjuk elb*sztam a tekerést, de ez más tészta. Tehát nálam mintha érezhető lenne, hogy mikor fogok jó cuccot kapni. Abból tudom, hogy sokáig nem kapok leget. Csak a végén 1 jót. Amikor meg ömlik a sok szar fs-nek való, akkor nem is számítok jóra, mert tudom, hogy úgysem jön. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák