Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horbal

    őstag

    válasz vhunor #70905 üzenetére

    Ebben van igazság, de ez a magas Grift meg a Grift úgy egészében nem más mint epenis, értelme a kavicsok fejlesztésén kívül nem sok van. A Grift bossok semmivel nem dobnak jobb lootot mint a T6 elitek partyban. BTW a kavicsok fejlesztése is elég kétes egy szint után.

    A GRift bosst meg conduittal öli meg mindenki magas Griftben. Abban meg mi a show?

    Meg sajnos túl nagy a szerencse faktor jelenleg (PTR-t nem játszom). Én 32-t tudok megcsinálni barbival mert csicska a gearem. De 35-ös kulcsot már kaptam mert mákom volt és betette a rahedli csontit meg a végére a conduitot.

    Viszont egyre kevésbé motivál, egyszerűen unom, hogy ledarálok pár riftet / bounty-t. Nem találok semmit, ugyanazt a 20-30 semmire nem való legendet pörgeti a játék, elverem a shardot kadalánál, csizmát hajtok 2 hónapja kb - lukas cipő / sártaposó / ugró csuka (kb max rollos megvan 1000 éve).
    Hopp egy raekor végre - jó - lófa&@#t rezi nuku. jajdejó.

    Ugyanez a RORG, nemtom leváltani azt a xart ami van.

    2 hónapja az utolsó upgrédem egy raekor gatya volt 0,3 dam és 0.2 tyúknesz - well done

    Furmány? 1 - et találtam közepes darab azzal játszok.
    Wile Ward? - hébe hóba esik vagy kadala ad természetesen a legszarabb rollal rezi nélkül.

    Várom a patch-et hátha majd jobb lesz, most még a 600plvl-t is távolinak érzem mert semmi kedvem játszani (546-on vagyok)

    Az az új pálya vagy mi a szösz benne lesz amúgy vagy azt csak később adják?

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

Új hozzászólás Aktív témák