Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Horbal #70906 üzenetére

    Nem is tervezték másra...egy verseny magaddal másokkal, ha ezt képtelen vki elfogadni, annak felesleges ezzel foglalkozni, sztem kb annak vége a játéknak...aki keveset gémel sokra nem is megy vele, ami sztem inkább gáz (túl sok mázlifaktor - csalni meg fog a faxom)...
    PTR sokat fog dobni a dolgon, legalábbis amit ott tapasztaltam (sajna azt is, hogy ha Monkozni szeretnék és marad a sezlonyhossz hasonló, akkor bezony sezlonyozni köll)...nagyobb sűrűség és nem azon rágod a körmöd mit kapsz mikor tévedsz el...végre van mit ölni.
    Az új gemek kinyírták a sima riftet...szal kihívást akarsz go GR-re...csapatba sajna megmaradtak a szerepek (bár látok esélyt arra, hogy beférhet akár más is - ha lesz végleges pecs), soloba lehet magadnak bizonyítani mire vagy elég/képes/türelmes...

    Ha meg egyedül játszol ne csodálkozz, hogy lassan pottyan minden...3-4 fős partykkal igen gyorsan lehet gearelni egymást...legalábbis ez nálunk bevált szokás volt...kivétel 1-2 item.

    A pályákon vmit egyébként variáltak már, mert 1-1 olyan pálya kinézetet is kaptam, amit sose láttam még...

    Gorneck#1239

  • vhunor

    őstag

    válasz Horbal #70906 üzenetére

    Az a bökkenő, hogy a Raekor egészen borzasztó kb. gr35-ig, a Vile Ward miatt. Nincs elég hp-ja a moboknak, állandóan meg-megakad a történet, várni kell a charge-ra, meh. Aztán felette összeáll az egész.

    Kihívás meg azért nincs, mert a sima (értsd nem GR) tartalmat nem emelték egy szintre a 2.1-es cuccokéval, és akkor a nemsokára jövő ancient motyókról ne is beszéljünk. Ha nehézség kell, el kell ugrani csapattal magas gr-ekbe, és tök jó lesz az egész, mert végre újra figyelni kell pozícionálásra, időzítésekre és egyéb szirszarokra.

    Dropban meg nem lehet mit kezdeni a mák faktorral, csak csapattal növelni az esélyt. Én alig néhány hete indítottam életem első DH-ját, azelőtt az alapjátékban megjelenéstől szinte kizárólag barbárral, majd RoS-ban crusaderrel és wizarddal mentem. Ezekben ezerszer több játékidőm van, mégis a DH lett olyan, hogy tegnap estére egy 2750 dps-re felhergelt Etrayuval lényegében mindenhova BiS cuccot kapott. Én ezen nem stresszelem magam, ha nem szórakoztat, egyszerűen nem indítom el, és kész :).

Új hozzászólás Aktív témák