Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sirandrish #7076 üzenetére

    #7077: itt is ez volt, amikor 0.25eur/100k helyett 0.25eur/milla lett :DDD

    na igen, megoldás lenne ha lenne csomó új, még tápabb item... és amit mondtam, hogy hiányolok pár d1-2-es itemet, simán kinézem, hogy egy buriza, vagy egy veil of steel, esetleg valor épp a játékba kerülésre vár, hogy utána megkergüljön miatta a nép :DDD

    ami még segítene az egyensúly fenntartásában: az valami hatalmas sink (gold, item, gem, stb) ...ebben pedig egy jól működő, értelmes craftrendszer segíthetne... lehetne pl gyűrű, amire kerül 2-3fix érték meg lenne rajta "3 craftable attrib" (amihez tartozna esetleg plan és rá lehetne kovácsolni) ...például esne ritkán ilyen gyűrű meg létezne még ritkább chc+chd-s recept... aztán kovácsnál borsos összegért próbálkozhatna a nép... (esetleg kellhetne hozzá pár új alapanyag is), aztán ha megvan minden, kerülhetne rá akár 2chc meg 15chd, de maxos érték is... jó craftrendszer kellene és sok problémát megoldhatna, viszont a mostani az egy nagy vicc

    #7080: még plvl előtt lehetett, utána már a botok is kapják a plvl-t meg az ingyen gf-t és zuhan az árfolyam... szerintem ez a legfőbb oka... magasabb mp-n nem ritkán esik nekem is 3500as pakk... az azért úgy már szép (és még messze a "vége)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák