Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz -FreaK- #67154 üzenetére

    Igen solo unity-vel. Konkrétan kevés volt a dps-em, vagy nem tudom (elemental elit pedig 2M felett van erősen). Egyszer sem haltam, még közel sem kerültem hozzá, talán egyszer jött be a cheat death összesen. Gyakorlatilag végigrohantam a pályán és alig ment a csík. 7-8 percig tök nagy hátrányban voltam, de a végén jött kétszer is 3 pakk egyszerre, így sikerült majdnem megcsinálni. Max 30 sec egy elitpakk de mégsem volt elég időm, a végén meg perendi-t kapok, amit könnyű megölni, csak idő... nem értem miért nem sikerült a 32, hiszen a barbárral sokkal lassabban haladtam és elsőre simán meglett.

    Ha a barbárra esne egy leo crown, szerintem a 33-at is meg tudnám csinálni ugrálósan. Az IK+EQ szett azért nem túl jó együtt, mert nincs maximus fire chain, ami rengeteget sebez, viszont a barbárok folyamatosan ott vannak és nagyon sokat hozzátesznek, pláne a boss killhez. Igazából két ugrálós verziót is próbáltam barbival:
    1. Maximus, full EQ szett, Cinder, Unity + Soj + war cry futós öv, skillek: EQ, leap, war cry, ground stomp, wotb, cota, ezzel az volt a baj, hogy amikor nem volt aktív a cota, cooldownon volt a leap és az eq, plusz démon sem summolt, akkor nem tudtam sebezni, valamint zárt pályákon, ahol szét kell ütni az ajtót, ott gáz van
    2. EQ+IK, unity, rorg, war cry öv: skillek ugyanazok. Itt nem volt gond a folyamatos sebzéssel, viszont a rorg miatt buktam 29% elit és 19% fire dmg-et, ami bizony az eliteknél meglátszott.

    Megoldás lehetne a war cry öv kivétele és a helyére IK öv, így lenne maximus, de kellene sprint, tehát elbuknám vagy a war cry-t, vagy a ground stomp-ot. (ground stomp két okból van bent: 1. 3 sec terület stun, ez nagyon hasznos tud lenni szerintem, pláne a leap death from above-al együtt, a sima lényeket gyakorlatilag perma stunolom, a cc-s gemmel pedig a dps is nő, 2. az összerántós rúnával nagyon jól lehet tömöríteni az állományt) Jó lenne egy még spartan bracer, ami stunra ad dmg reduction-t, ezzel gyakorlatilag meg is lenne a 33, talán a 34 is. Cold buildet nem próbáltam még, de megvan hozzá minden, viszont dps-ben szerintem gyenge lenne (a cota fire rúnával nagyon erős sebzést tol, de a cold gyakorlatilag semmit nem ad, így kiesne nagyon sok dps, persze jönne helyére rengeteg cc, de a cc nem sebez), de ki kell próbálni.

Új hozzászólás Aktív témák