Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz wukodlak #61022 üzenetére

    Kevéske resist és vita. Nadrág-csizmán lehetne all res, vagy összefüggő egyedi resist. Bracersen vita (standard kombója dex-vita-elemi sebzés-chc. Monkon most még egyedi resistből OwE passzívval lehet magas all resistje, de ezt kiveszik a következő patchben). A fegyver nem nagy szám. Kétkezes "normál" fegyveren 2700-3000 damage összejöhet. Ha van rajta elemi sebzés, vagy skill, akkor 2700 körüli max, ha nincs, akkro 2900-3000.

    Kavicsokat upgradelheted ha majd tudod. Magasabb szinten lesz igazán durva. All resist mondjuk korlátos, de statpontban durva a buff.
    Esetleg gyúrhatsz elemi affixekre. Ha a set sebzését buffolnád, akkor holy az elemi ág ami neked kell. Egyébként a az csak kiegészítő, akkor amivel sokat sebzel arra gyúrj! Skilljeid se összefüggőek. Van két lightninges és két fire.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • granini

    őstag

    válasz wukodlak #61022 üzenetére

    Hi, eleg hasonlo a pasi monkom, nezd meg a profilomnal. A 4 passzivbol kettot cserelnek.

    Aktiv skillek kozul sztem a serenity nem kell (magas szinten az se ment meg, mert cd-n lesz es mar kapod is a masodik kor sebzest az elittol..) valamint en mantra helyett inkabb innen sanctuary-t vinnek. +30% dps, -50% dmg reduction neked es a partinak is aki benne all a bizalom koreben :)

    Gear:
    nem rossz a crimson, de tafnesz miatt szerintem jobb ha felrantasz egy komplett blackthorne-t (-1 a gyuru miatt..) es inkabb passzivbol hozol -20% cdr-t a beaconnel. Ezzel a builddel ugysem tudunk szinte vegig epifaniban lenni, onnantol meg kb mindegy hogy 35 vagy 28 masodpercenkent tudod elloni..
    Bracert ha tudsz inkabb craftolj egy Malthaelest, +18+20% holy skillel a behuzashoz.. az legalabb HG-bol jol fogja tolteni a spiritet ami ugyis mindig kell.. vagy mivel van royal ringed craftolhatsz Aughild vertet + bracert es akkor az ad neked eleg sok "nemlathato" tafneszt, dmg reductiont.

    Ez persze kb az a build ami nekem is van, dehat nalam kb bevalt. Szoloban, mindenfele csicska koveto meg unity trukk nelkul T4-es bountizom gond nelkul, illetve T3-on harmas partiban meg birtam a splitet is..

    Sok sikert!!

    szerk: ja, es ha apritani akarsz meg partysupport lenni akkor vedd ki a sweeping winded (ugyis csak allando macera mindig felcastolni..) es vigyel exploding palmot!! :K

    [ Szerkesztve ]

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák