Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz h.adam.92 #56114 üzenetére

    attol fugg, milyen geared van:). nekem a megoldas a "mindketto" volt, van egy fire mainem es egy arcane altom. arcane talan picit biztosabb a 80%os lassitas miatt, de fire talan picit jobban ut. de tenyleg mindketto mukodokepes.

    bovebben, fire, ha:
    - van magefist, cindercoat, fire andariel, firebirdbol par esetleg
    arcane, ha:
    - van moonlight ward, slorak, vyrbol valamennyi/mind, arcane andariel

    bonusz: esett jofele vaxo, storm crow/lgt andariel, szoval gondolkodok, hogy kene egy lgt is

    amilyen a drop tele a lada bizonyos buildekhez BiS gearrel, de nem merem oket bezuzni mert mivan ha jon egy patch, agat kene valtani aztan meg a kello item nem esik. mint itt valaki a forumon, aki elso heten bezuzott ket cindert aztan azota se latott.

    T. M.: megoldas: gyere wizardozni, ahogy kb mar a fel DH topik:). fene fog nekiallni kiafarmolni meg egy cindert.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Edge

    veterán

    válasz h.adam.92 #56114 üzenetére

    Arcane-re jobb skillek és erősebb skillek vannak, sztem. Én pl. azt preferálom. Term. fire is jó de ahhoz több fireskilldamot kell összeszedni mint arcane ághoz hogy erős legyen.

    Gorni: nekem ma csak elite-ből esett jó cumó, amit fentebb linkeltem és most ez a kettő:


    Ládából is hullot sok leg, de azokat zúztam be sorba, volt olyan elit hogy egy leg ring és egy set amu volt egymáson:

    (unity+blackthorne)
    T3-4 rifteztem egy csomót onnan jöttek a cuccok.
    Persze ez nem vígasztalhat téged, meg biztos teli a hócipőd hogy másnak ilyen a drop, csak azért írom hogy nem csak ládából esik jó cucc.

    Akarom is kérdezni a békán tekerjek át vmit vagy ez így jó ahogy van?

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák