Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #48881 üzenetére

    Szerintem is csalogato marketing es felkeszito szarazedzes a marc 25 elotti idoszak. Patch elott a monkom unbuff 250K dps volt es 1.1 M EHP progress szerint. Mar csak ugy tudtam volna (milliardokert) dps-t novelni ha kozben bukom az ehp-t. Patch utan 1 hettel van uj bracerem, van uj sapim, van uj vallasom, chest armorom. 224 unbuff (jatekban kiirva 300k) es 1.4m taffnessz. T4-ig magabiztos.

    Mar vagy 3-4 olyan uj set/leg itmet talaltam amit valamelyik karakterem hord is. Kozben a goldom nem lett kevesebb (jo volt 1-2 varatlan AH eladasom..) szoval osszesegeben tok pozitiv, jo ujra zold comparison szamokat latni a looton, mas lett a jatek de nem lett rosszabb.

    Vegre valor veszteseg nelkul akar act boss elott is lehet skillt cserelni, olcso a gem, olcso a craft, uh en azt mondom mar igy is jo ez a jatek, de a trukk nyilvan ott van hogy most szepen mindenki megszeret jatszani vele, sokan visszaternek, tobbet fejlodnek onerobol es lootbol mint elotte valaha almodni mertek volna, es akkor fel lehet tenni a kerdest hogy fogok en diablozni mostanaban, mondjuk a kovetkezo fel - 1 evben..? Hat persze.. Akkor meger nekem a kieg 8-9 ropit, hogy tudjak menni kruszejderrel meg az uj actban meg az uj rift runokon a pajtikkal..? Hat persze..

    Ugyhogy ha fejlesztesbol meg szerver uzemeltetesbol meg is buktatjuk felevkor a Blizzardot, marketingbol otos..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák