Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Devoured #47824 üzenetére

    Nekem egyelore balance problemam van csak az uj itemekkel. Hogy ugyanis - mar aki komolyan es megfontoltan epit karaktert - az tudja hogy minden egyes stat, buff, bonusz pontosan azert van ott es azert van annyi, mert attol mukodik az egesz.

    Es amik most esnek jopofa uj cuccok azok nagyon csabitoak, huu mennyi dex :Y , azta mennyi vita :Y de az elso adrenalin loket utan en ugy lattam hogy nem szabad esz nelkul megbontani az egyensulyt. En inkabb egyelore csak felretettem ami tetszett es amikor mar lesz 6-8 uj bracerem meg vallasom meg legendary-m akkor lehet hogy komplett uj gear-t epitek szem elott tartva a balaceot..

    Egyebkent ezen a ponton kezd el mukodni a paragon rendszer is. Nem akarom lecserelni a bracert mert hiaba a sok stat meg vita meg allres az uj cuccon hat bukok 5 chc-t. Nade akkor inkabb osszekaparom azt a +5 chc-t paragon pontbol ha tudom, es akkor megiscsak jo upgrade lesz az a bracer.. szoval ezen a ponton titokban hogy senki se lassa azert bizony megtapsoltam a Blizzardot ezert a feature-ert.. :R

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák