Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz killerjohn #37138 üzenetére

    nem is olyan régen 200 goldért vettem a topáz darabját és volt olyan pakk, ami majdnem 600-ért ment el, közel háromszoros áron, szerinted mit tolok? :DDD Marja nagy érvágás az a 15%-os adó, ha van 300% profitom... Persze ez lófing mert alacsony az árfolyama, így csak relatíve filléres a profit összesen a 10 darab aukció limit miatt, de ingyenlóvénak nem volt rossz a többi mellé, mert közbe esik minden ugyanúgy farm közben nekem is, mint mindenkinek. Ilyen egy-két millás itemekkel nem éri meg AH-zni, csurig pakolod, aztán nagy nehezen elmegy belőle egy, leadózod és másfél nap alatt fogtál 850k-t? Annál azért még topázzal is össze lehet többet szedni, de ha van lóvé, akkor rá kell menni drágábbakra, aminek többet drágul darabja fostos 400 goldnál.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz killerjohn #37138 üzenetére

    Az a baj, hogy azt hiszed, hogy nem lehet felverni az árat, mert túl sok van eladó, de ha látják, hogy megy fel az ára, akkor a többiek is drágábban teszik ki vágod? Senki nem törli ki az árat és ír be kevesebbet. 210 ezer darabot meg tudsz venni egyetlen játékkal egyedül. Páran rámentek és milliószámra tudtok venni és pikk-pakk kiderül mekkora is a piac, mert tudjátok mennyiért tettétek vissza. A legtöbb ember gyűjtöget. Nem árulnak olyan sokan gem-et adott időben és azok közül is a legtöbb árul 100db-ot, ami éppen összejött neki aztán csoki. Szépen kivárod amíg felmegy. Ha felment, akkor a 10-ből legalább az egyiket lenyomod kenszelre, és visszateszed az aktuális áron ami neked már bőven fincsi és ennyi. Ha gyorsan elmegy leteszed a következőt is. Aki utánad spekulál megszívja :DDD A tiéd legkésőbb másnapra lazán elmegy ő meg les miért nem megy feljebb. Ha nem tudsz az összessel kiszállni sincs semmi probléma. Nem megy sehová, ülsz rajta amíg jó nem lesz. Én is van amikor kivárok. Amikor éppen jobb az ára, mint amennyiért vettem kiteszem és ennyi. Állandóan jön a gempa, amikor olcsó, akkor kell venni amennyit csak tudsz...

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák