Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Drizzt #33759 üzenetére

    Én is ezt hittem, de most nézem például a következőt:

    Van rajtam egy set mellvért. Van rajtam egy gyártott amu.

    Amikor ráállok a inventory-ban a set amura, akkor a különbség amit ír a gyártotthoz képest stimmel, pontosan annyival változik minden, mint amennyit ír, ha felveszem.
    Pedig amikor felveszem kiemeli a két set item nevét a mellvért alatt is és az amu alatt is és zöldre vált az első bonus, szóval most úgy tűnik, hogy a bonus-t set-tenként egyszer adja és nem minden item kapja meg a set bonus-t külön-külön és beleszámolja összehasonlításkor. Kipróbáltam, hogy csetbe linkelem az adott set amut inventory-ból és amikor ráállok ugyanazt a különbséget írja onnan is, ami pontos, ha felveszem. Kipróbáltam. Kilinkelni a csetbe az AH-ból is lehet és onnan is kilinkeltem, majd beléptem hogy a linkre ráállva írja a különbséget és nem változik a különbség amit ír. Közvetlenül AH-ban is annyit ír, pedig a csetből tuti stimmel.

    Szóval ti is rosszul tudjátok. Beleszámolja a set bonus-t az AH.

    A második set hiába stimmel nem kapod meg, ha már van rajtad egy "elkezdett set", ez meg abból jön le, hogy nem dob rajtam egy gyűrű, aminek dobni kéne, ha a set bonus-t is beleszámolom, mert set-ben lenne a cipővel. Tehát lenne egy vért+amu meg egy ring+cipő, de nem, nem adja az irígy.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák