Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz defede #32798 üzenetére

    Néha ha látok vmi jó vételt, akkor azé nem hagyom ki a lehetőséget és kapnak a parlagon levő karik is vmi finomságot.
    No meg az újdonságot szeretem mindig kipróbálni... :)

    Soloba pedig nagyon jó, lenyomja a macikat...csapatba viszont necces, ott nem csodálom tarolt a macis WD...
    Viszont, ha Monk ismerőssel megyek, akkor kegyetlen mit tud a COB 3-4-5 milliós critekkel. Macik elbújhatnak mellette...

    (#32799) mikromanus: Soloba sztem sokan (iszony buffot kapott nem kell csodálkozni), de annyi buildet építenek köré, hogy lassan csak pislogok...bár ez is egy olyan skill amit régen én szerettem használni. Ennek vannak ofc hátrányai...egyik, hogy ha nem olyan a csapat, akkor sokkal rosszabb melósabb játszani vele, mint Macikkal. A másik ugye, hogy nem árt védelmet tartani hozzá mert lecsapnak.

    Az artistákkal még mindig az a baj, hogy egyszerűen nehézkes vele játszani...persze ez neked nem gond mert a fun buildekkel pár percet játszol, de nem hiába nem nagyon játszanak vele...

    Egyébként meg pont a WD az ahol tényleg a fantáziádra lehet bízni mivel mész, mivel regeteg jó skillje van. Hétvégén azt a kevés időt én pont ezzel töltöttem és élveztem minden percét. Szal Barbi után tuti visszatérek a WDhez.. :)

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák