Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nightmare13

    senior tag

    válasz mikromanus #28160 üzenetére

    Nem írok inkább többet, mert nincs értelme.

    WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

  • granini

    őstag

    válasz mikromanus #28160 üzenetére

    Nagy erdeklodessel olvasom soraitokat. Ez az AH mar kicsit lassan monopoly meg gazdalkodj okosan kezd lenni, de szerintem ez is a jatek resze.

    Amirol ti beszeltek azt azert nagy vonalakban a Blizzard is atgondolta elore, es van kulso szabalyozas is. Pl miert van az hogy a 64 millio vagy mennyi userbol (most adtak ki vmi statisztikat..) miert nem mindenki euro milliomos? Hat mert nyilvan par zseniagyu botprogramozo, kinai csaladokat rabszolgakernt farmoltato egyenen kivul senki sem tud eletvitelszeruen, egyedul, kulso segitseg nelkul megelni a D3-bol.

    Vagy pl mivel limitalva van a stash, igy azert kvazi eleg nehez lenne fullos emeraldbol monopol helyzetet csinalni. Annyit senki nem tud felvasarolni es egyszerre maganal tartani, hogy azzal erdemben es komolyan befolyasolja a gem arat pl az EU szerveren.. Ha nem lenne bizonyos szempontbpol korlatozott a user szabadsaga e teren, akkor azert lenne otletem.

    Pl mi lenne ha nyitnek en most egy gem-ertek-tozsdet. Ma a ruby ara mondjuk 25M. Adtok nekem Y x 25M goldot, es en azt nektek Rubyba fektetem. Es ezt nagyon sok embernek teszem. Igy aztan lassan nagyon nagyon nagyon sok rubym lesz a stashemben, es a vegen - nyilvan csak elmeletben - mar annyira uralni fogom a Ruby piacot hogy arulhatom 35M-ert is mert el fog kelni mert nincs mas forras. Aztan visszafizetek nektek 27.5M-t ami baratok kozt is 10% haszon, es nekem is marad a zsebemben 8M :K

    A dolog mint fentebb irtam ott bukna el hogy 1) a teli stash ruby sem akkora tenyezo.. illetve 2) 35M-ert senki nem venne meg tolem akkor sem ha mar csak en arulok Ruby-t. Mindenki gyartana maganak 18-ert sajatot..

    De azert vhol ez szep, hogy ebbol a jatekbol meg ezt is ki lehet hozni..

    [ Szerkesztve ]

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák