Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Edge #27049 üzenetére

    Köszönöm a pozitív véleményt :)

    Már csak arra várok egyébként, hogy az íjásszal kezdjenek valamit (akár elég lenne a vault 3000% fire dmg-ét visszaadni neki) , hogy legyen egy op skillje, és akkor leporolnám azt is..

    Prophetor karim, a fagyis, rendben van,csak nem kap exp-et a P100 miatt szegény :DDD , és a Lacuni bracersét kölcsönadta BarbiTrier -nek .. az íjász TrierHunter pedig várja az egyik patch-et... vagy csak hogy kedvem legyen öldökölni vele, és kapjon vissza pár széép zöld követ.

    Amúgy - mielőtt még goldhiány miatt eladtam volna a barbim 100-as emerald-jait - AszSzuli írta nekem játékban, hogy a barbiját már (ennyi erővel) gyorsabbnak érzi , mint a fagyis wizardját, ami pedig nem is volt egy gyenge karakter (ahogy látom, leszerelte a cuccait, eladta :( ).

    ..és én is azt tapasztaltam, hogy mp8-on nem volt több idő megölni act2 wardent barbival, mint wizzel. Kicsit még erősödik, és még jobb lesz, de már most tréfás, hogy pl. publicban még hasonlóan erős barbik is odahalnak 1-2 tócsába, vagy elitnél én meg nem, ha a WOTB megvan.

    Kérdés, barbikhoz : az mitől lehet, hogy amikor próbáltam az IK öv helyett egy witching-et, és az IK 3 % ls-e helyett betettem a passzívot, ami 3% ls-t ad, gyengébbnek éreztem a visszatöltést, mint az IK övvel ? Ez valós gond lehet, vagy csak én éreztem rosszul ? :F

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák