Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz SLYM #14675 üzenetére

    A sharpshooter természetesen buffol, mivel növeli a crit chance-ed és így értelemszerűen nő a dps(egy másodperc alatt kiosztott sebzés) is.

    "és kilépve is az SS-el felbuffolt DPS-e marad meg"
    Igen, ez eddig is így volt. De mivel én nem használom semelyik dps növelő skillt(és még passzívot sem) ezért nincs, ami rajtam maradjon. Nekem belépéstől kilépésig ugyan annyi a dps-em, ha csak nem buffol partyban valaki más.

    "a wiznél nem tudom mi és hogy működik, meg hogy ott mi dob rá az unbuffed DPS-re"
    Ugyan az, és ugyanúgy, mint az összes többi kasztnál. A skillek dobnak rá. Ha felteszel egy magic weapon-t(10, vagy 15%), vagy az energy armor pinpoint barrier-jét(5% crit chance) stb.
    WD-nél pl a a voodoo adhat atk speed-et(ami értelemszerűen megint dps növekedéssel jár), vagy beharvestelsz néhány mobot, akkor az int ugrik fel(megint csak dps), gruesome feast-ből megint az int jön, stb stb.

    A passzív(pl pierce the veil) pedig mivel mindig rajtad van, ezért mindig növeli.(feltéve, hogy nem valami aktiválódos cucc)

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • persil

    nagyúr

    válasz SLYM #14675 üzenetére

    "180%-ot kellene buffolnia elvileg. DH SS-e is mi érted? addig ennyi, ameddig meg nem lövöd az első critital hited, aztán visszaesik alapra"

    Nem kéne 180%-ot, az maga a skill, ami 180%-kal működik, amikor épp használod, de ha váltasz másra, akkor nincs életben, épp ezért nem is írja át a karakterlap dps-ét.(a legtöbb skill amúgy sem dps--ből számolódik, hanem fegyversebzésből)
    A sharpshooter meg tök egyértelmű, addig lesz növelt dps-ed, amíg növelt a crit chance, ez teljesen normális, ez így egyértelmű, ha máshogy lenne, az lenne a hülyeség.

    "a diablo progress unbuffed DPS-e sokkal használhatóbb ilyen szempontból"
    Ha nem buffolva lépsz aki, akkor az armory is pont annyit mutat, amennyi a tényleges unbuffed. De írtam már előbb, hogy nem kell ehhez semmilyen netes profilt nézegetni, belépsz a játékba és annyi az unbuffed dps-ed.
    Amúgy egyébként azt jelenti, hogy ha sima alaptámadással(tehát bal gombbal, skill nélkül) csépelnél valakit, akkor 1sec alatt annyi sebzést osztanál le átlagban. Ez persze csak akkor jönne ki, ha mondjuk egy percig ütnéd.(tehát összesen az 1 perc alatt a dps-ed hatvanszorosát osztanád ki)

    "tehát akkor a passzív skilleket beleszámítva, de az aktív skilleket figyelmen kívül vagyva kapod meg az unbuffed DPS-t? "
    Igen, mint minden ilyen játékban. :)

    "csak akkor ez meg fogalomzavar, mert pl a spectral blade is nyugodtan lehetne passzív skill"
    De nem az, mivel én csinálom, aktívan a saját akaratomra. Arra a rövid időre működik csak, amikor épp azzal ütök. Egyrészt. Másfelől meg az egy fegyversebzésen alapuló skill, épp ezért nem írja át arra a rövid időre sem a karakterlapot. A dps egyébként csak egy irányszám, hogy körülbelül el tudd helyezni magad.(főleg hasonló karakterek/fegyverek összehasonlítására jó)

    Nálad valóban van egy kis fogalomzavar ezek szerint a dps és a valós sebzés körül. :)

    "nade akkor mi legyen a neve a diablo progress DPS unbuffedjének? gear DPS vagy mi?"
    Nem tudom, de ilyennek, hogy "gear dps" még az értelmét sem látom.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • Andie

    őstag

    válasz SLYM #14675 üzenetére

    WD-nél 2 nagy buff van, az egyik a soul harvest, ez nekem 5 lélek esetén 45-ről kb 58-ra emeli a DPS-t.
    A másik a grave injus..akármi, ez meg az összeszedett potionoktól, bár nagyon rövid az ideje, pár másodperc, de nekem 70 k fölé tolja a dpst arra az időre.
    Ezen felül van még az a passziv skill, ami 30% mana növekményért cserébe 20% dmg növekedést igér. Csak nálam egyelőre ez nem reális, nagyon fogy a manám. Mamám! :)

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • Thrawn

    félisten

    válasz SLYM #14675 üzenetére

    Szólj öcsédnek, hogy kukázza ki a Sharpshootert, semmi értelme nincs :N

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák