Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz reelc #107904 üzenetére

    Ha most a ket ertelmes szezon bonusz utan visszaternek egy lof@~% dupla bonuszra nem fog tetszeni az embereknek (koztuk nekem sem).... Mas kerdes, hogy nekem a mostani bonusz nem ert semmit, max az elejen kicsit jobban haladtam egy osszedobalt ancis necroval.
    Modositasok conquesteken ne is legyenek, semmi kedvem 3-4 napot szopni veluk :D
    Akik nem szezonosok, azok csak minel hamarabb tul akarnak esni a Season journeyn.
    Szoval remelem nem csinalnak ilyent, hogy solo 100 meg 120-as gemek, meg ilyen baromsagok.

    Dupla bonuszok a " ne csinaljunk semmit csak duplazzunk valamit". Persze a dupla cache marha jo volt, foleg, hogy akkor 5 bounty kibontas utan megvolt az 50 millios conquest. (na meg a botos haverok feltoltak a bounty materialjaikat az egekbe)
    De a duplazas az a teljes otlettelenseg....
    Pont ezert sikeres az utolso ket szezon mert valtoztat a metan, uj/mas buildeket hoz letre. Duplazas semmit se ad csak azt a dupla valamit es annyi. A leheto leglustabb megoldas.

    Mostani szezonban pl az volt a szanalmas, hogy csak bedobtak a season 5 rewardokat, a petet meg a portret egy az egyben. Nem igaz, hogy valaki nem tudott volna valami portret osszedobni meg atskinezni az egyik meglevo petet.

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák