Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz reelc #104616 üzenetére

    Ezalatt azt értem, hogy sok szetnél ott van hogy támogatja a generatorokat, meg egy rakás skillt, igazából csak pár skill életképes 1-2 rúna variációval.
    attol fugg, hogy nezzuk. utobbi par seasont elso estetol toltam es demon hunterrel kb megvolt az a szint, amikor soloban / csoportban wcpapirban pusholunk ami epp esett. namost az ami epp eset alapjan:
    - a FoK build mukodik
    - az elemental arrow build mukodik a panaceaval es barmivel
    - a RoV / strafe build mukodik RoV es strafe fokusszal is
    - a multishot build mukodik negybol harom settel
    - a cluster arrow build is mukodik negybol harom settel
    - a shuriken build koszoni jol van
    - az impale is
    - a rapid fire is remekel (foleg lacuni ovvel! de a withering fire szokot lenni lvl11-25 kozott a kedvencem)
    - generatorbol foleg granatot probaltam abbol szinten mukodik, de a bolas / hungering / evasive / lancos skillnek is megvan a helye

    amit nem probaltam az a spike trap build (1.10 egyeduli mp10 solo buildje volt) meg en nem hasznalok smoke screent mert a vault sokoldalubb. a passzivok kozott talan a perfectionist amit kevesebbet hasznaltam (kozepesen jo def skill ami helyett inkabb offenzivara megyek), de az osszes tobbinek megvan a helye.

    viszont agyalok rajta, hogy elvileg van cuccom egy LoN vagy N6M4 spike trap buildhez, ptren ki akarom probalni. anno 1.10 alatt az volt a legerosebb DH solo skill (meg ugy altalaban az egyik legerosebb build), csak annyira szurrealis volt a melee tank DH, hogy sokan nem hasznaltak. pedig boven volt benne potencial es pl ahhoz muszaj volt a perfectionist. aztan RoSsal meg nerfeltek.

    persze nem minden egyforman eros, leaderboard pushra kevesebb ertelmes varians van (N6M4 multishot physical, N6M4 multishot fire, N6M4 cluster fire, shadow impale lgt, shadow impale cold, UE multishot fire, UE multishot physical, M6 multishot), de azert boven van valasztek.

    meg egyebkent wizardom volt, azzal anno csak az eleg kotott talvyrbol volt vagy hat varians.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák