Keresés

Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz hackeeeee #41608 üzenetére

    Hát mint már mondottam próbálj meg egy olyan fegyvert keresni amiben van lv req reduced..
    Értelemszerűen a 3 legördülő listából ez legyen az egyik amit kiválasztasz...
    A többi részét igazából rád bíznám..de gondolom mondjuk egy kis INT nem jönne rosszul..:)
    Viszont ha találsz (és tuti van AH-ba) olyan wepet amin van mondjuk 10-12 ebből az LV req-ből akkor nyugodtan sz*d le a statokat..minél több DPS-e legyen hogy tudjál haladni..

    Ékszereket meg ruhákat én Inferno előtt nem vennék..a fegyver elég kell hogy legyen, főleg ha mondjuk 40ws szinten fel tudsz venni egy 50eset :K

    Ha esetleg 1-1 boss nem menne le vagy akármi akkor se költs szerintem hanem kérj meg valakit innen a forumról (pl engem is akár) és letoljuk/letolják neked!

    Vallom hogy Inferno előtt nem is kell és nem is éri meg ruhákra meg ékszerekre költeni.

    mikromanus Engem tegnap, sith7-et szintén tegnap (vagy az már tegnap előtt volt?)
    oltottál le kegyetlenül...Konkrétan az eddig vérrel verejtékkel megszerzett gearemet le"hell kompatibilisezted" sithet meg csuklóból "budget monk"-nak nevezted..
    Szóval maradjunk annyiba hogy akármennyire is fáj ez neked szembesítéskor, igenis lenézel sokakat!

    Vagy pl ezt minek neveznéd..a legutóbbi gyöngyszemed:

    "Nekem valahogy nem az jut eszembe a barbárról, hogy ha meglátja az ellent akkor elszalad és lobog utána a wc papír amit vértnek nevez"
    Erről ennyit!
    No offense...

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz hackeeeee #41608 üzenetére

    Nah, megoldottam, nézelődtem, vettem pár cuccot, így kicsit már más a helyzet.. :)

    Most viszont ráhagyom.. Aludni kéne.. Jóéjt. :)

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

Aktív témák