Aktív témák

  • FehérHolló

    veterán

    válasz CooLM@$TeR #3604 üzenetére

    a játékkal kapcsolatos aktuális kérdésekben (licitdij) oriási homályban vagy
    Licit kiírásának jelenlegi állás szerint in-game arany díja van (a cucc arany árának X%-a - legalábbis ez van most fenn Blizzard Support és a hivatalos wiki oldalán), én a IRL pénzt tagadtam, mert te azzal érveltél itt: [link].

    Blizzard Store és az RMAH közötti különbséget sem ismered, ez kész közröhely.
    Én a BS-t szóba sem hoztam. Először az EUR-HUF deviza váltásról beszéltem itt: [link].
    Utána az árak kiegyenlítődését ([link]) pedig arra értettem, hogy a farmerek azokat a régiókat fogják favorizálni, amik jobban jövedelmeznek. Így akarva-akaratlanul kb. azonos árszinten fogják tartani a piacokat.
    Egy szóval nem mondtam, hogy szerverek között lehet item trade. Azt próbáltam kifejezni, hogy európaiként lehet, hogy alapban le leszel tiltva a dolcsis kereskedelemről (ha US szerveren tolod "véletlenül", és ott adsz el), mint ahogy Steamen is le vagy.
    A BS-ről csak te beszélgettél másik fórumtársakkal, abba a beszélgetésláncba nem folytam bele, ha nem tűnt volna fel nagy igyekezetedben.

    Ne a nyúl vigye már a vadászpuskát gyerek
    Fogj vissza az arcodból, de sürgősen.

    A veled kapcsolatos állításaimat ([link]) még mindig fenntartom, igény szerint a hozzászólásaiddal bizonyítom privátban.

    [ Szerkesztve ]

    Skynet is real. It's called Google.

Aktív témák