Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zola79

    csendes tag

    Üdv,

    Kb egy hónapja tolom a játékot, és most kezd kevés lenni a saját kútfőből rakjuk össze a build-t játékmód. Lightfall-t és a mosatani season pass-t nem vettem még meg.

    Fegyvereknél mit érdemes nézni, és melyik perkek a "kötelezők" dungeon solora. Hunterrel megyek, solar a preferált subclass.
    Witch Queen legendary lement (no time to explain it, funnelweb, thermal erosion machine gun fegyverekkel, shards of galanor kesztyűvel, 105-ös mobilityvel). Elég sok idő és elég sok halállal persze.
    Dungeon solo-hoz viszont már kevés... vagyis Akelous-hoz kevés. Nem tudom a többi deungeon soloban milyen, de ez a spire ezzel a bossal/minibossal nem túl baráti.
    Késeket lecseréltem golden gun marksmanra, kesztyű helyet a the dragons shadow chest armor lett berakva. Lövöm machine gunnal a szemeket, de egy tárból nem tudom leszedni az összeset. Nem töltök újra hanem radiant dodge, ami a páncél miatt betárazza a gépágyút, mire így elfogy a szem, addigre meg lejár a radiant. Superrel már radiant nélkül lövöm a közepét. Kb fél mist tudok belesebezni így.
    Életben lehet maradni, de ahogy saccolom kb 20 karikát kéne futnom... és az az ingerküszöbömön felül van.

    Kérdés még, hogy mi az a nerf vagy nerfelés?

    Jah és ez a heti 5 órás karbantartás jellemző... vagy előbb-utóbb kisimul és zökennőmentes lesz?

Új hozzászólás Aktív témák